Ana sayfa Dizi Haberleri İsimsizler Dizisi Çekildiği Virankaya Nerededir? Nerenin İlçesidir? işte Cevabı

İsimsizler Dizisi Çekildiği Virankaya Nerededir? Nerenin İlçesidir? işte Cevabı

İsimsizler dizisi çok hızlı bir giriş yaparak yayınlandığı gün Türkiye'yi ekrana kilitlemeyi başardı. Dizinin çekildiği yer olan Virankaya nerede olduğunu merak ediyorsanız, çok doğru yerdesiniz...

0
PAYLAŞ

Geçtiğimiz Pazartesi ilk kez Kanal D ekranlarıyla tanışan İsimsizler dizisinin nerede çekildiği çok merak ediliyor. Dizinin gerçek hayattan uyarlanmış olması dizinin gizemliliğini arttırırken,  dizinin Virankaya’da çekildiği gelen bilgiler arasında olduğunu belirtelim. Dizinin temalarına baktığımızda bayrak ve vatan için kıyasıya mücadelenin verildiği açıkça ortaya konulmuş. 

 Peki, Virankaya ilçesi nerededir?

Ülkemizde gerçeğe bakıldığında Virankaya diye bir yer bulunmadığından sadece bazı kişilere göre bakıldığında Mardin’in Derik ilçesinin Kaymakamı Fatih Safitürk şehit edilmesiyle böyle bir senaryo üretildiğinden Şanlıurfa’nın Viranşehrinden esinlendiği düşünülüyor. Yalnız dizi Balıkesir’ Bigadiç’te çekiliyor.

 

3 Nisan Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek olan İsimsizler yine nefesleri kecesek. Güçlü oyuncu kadrosu ile İsimsizler dizisi uzun yıllar geçse de  hafızalardan silinmeyecek. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here