Ana sayfa Dizi Haberleri İsimsizler Dizisi Beğenildi mi? İzlendi mi? Reytingler Nasıl? Tuttu mu?

İsimsizler Dizisi Beğenildi mi? İzlendi mi? Reytingler Nasıl? Tuttu mu?

27 Mart Pazartesi akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan yeni yapım İsimsizler dizisinin, beğenilip beğenilmemesi ve reytingleri gündem konusu oldu.

0
PAYLAŞ

 Yapımcılığını Es Film’in gerçekleştirdiği ekranların yeni soluklu dizisi İsimsizler, 27 Mart Pazartesi akşamı saat 20:00’de ekran başındaki izleyicisiyle buluşacak. Konusu ve genç oyuncu kadrosuyla dikkat çeken yapım yayınlanan fragmanının ardından izleyici tarafından büyük ilgi gördü. Yönetmen koltuğunda Osman Kaya’nın oturduğu İsimsizler, Virankaya Kaymakamı’nın öldürülmesinin ardından yurtdışındaki görevinden istifa eden genç bir kaymakamının hayat mücadelesini anlatmaktadır.

 İsimsizler Dizisi Beğenildi Mi?

 Yayınlanan ilk bölüm fragmanının ardından İsimsizler, henüz yayınlanmadan büyük ilgi görmeyi başardı. Ancak beğenilip beğenilmeyeceği yayınlanan ilk bölümü sonrasında belli olacak olan dizinin oyuncu kadrosunun aşina olduğumuz yüzlerden oluşmaması ise bu durum için dezavantaj yaratabilir. 

 İsimsizler’in Reyting Durumu Nasıl?

 27 Mart Pazartesi akşamı yayınlanacak olan dizinin reyting durumu yani izlenme oranı hakkında bilgi vermek için ise çok erken. İsimsizler’in reyting değerlerinin belirlenmesi ise yayınlandığı günün sonunda yapılan reyting değerlendirilmelerinden sonra gerçekleşecek. Ancak dizinin yayınlandığı gün önemli rakiplerinin olması bu durumda yeni yapımı zorlayacak gibi görünüyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here