Ana sayfa Yerli Diziler İsimsizler 6. Bölüm Fragmanı 1 Mayıs Özeti Neler Olacak?

İsimsizler 6. Bölüm Fragmanı 1 Mayıs Özeti Neler Olacak?

1 Mayıs Kanal D ekranlarına hızlı bir giriş yapan İsimsizler dizisi 6. bölüm fragmanı özeti izle. Dizinin yeni bölümünde neler olacak?

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarında çok geniş bir kitleye hitap etmeyi başaran İsimsizler, ilgiyle takip ediliyor. Kısa bir süre içerisinde bu başarıyı yakalayan dizi, izleyenlerin nefeslerini kesiyor.

Muazzam aksiyon sahneleriyle başarılı oyunculukların bir arada olduğu dizide vatan sevgisi yer almakta. Terör örgütlerine karşı askerlerimizin mücadelesini konu alan dizide, şehit Derik Kaymakamı Safitürk işlendi.

Terör örgütü tarafından şehit edilen Derik Kaymakamı Safitürk’ün unutulmayacağı sahnelerde yer almakta. Ancak Mardin’de yoğun operasyonlar yüzünden bu sahneler Mardin’de çekilemedi. Bundan dolayı da dizide bu yer, hayali olan Virankaya Kaymakamlığı olarak gösterilmekte.

Yeni bölümde neler yaşanacak?

Dizinin yeni bölümünde terör örgütünün saldırılarının daha da arttığı gözlemleniyor. Yine saldırı girişiminde bulunan örgüt militanları engelleniyor.

Kaymakam Fatih ise saldırganlara hiçbir zaman müsaade etmiyor. Son bölümde Kaymakam Fatih’in namlu ucuna geldiği ve vurulduğu gözlemlendi. Ancak Kaymakam Fatih, ölmeyecek. Birkaç bölüm daha Safitürk’ü ifade eden bu karakterin örgüte karşı mücadele vereceği ön görülüyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here