Ana sayfa Dizi Haberleri İsimsizler 2. Bölüm Fragmanı Pazartesi 3 Nisan 2017 Özeti Neler Yaşanacak

İsimsizler 2. Bölüm Fragmanı Pazartesi 3 Nisan 2017 Özeti Neler Yaşanacak

Kanal D ekranlarına yepyeni bir dizi geldi.İlk bölümüyle izleyiciden beklediği ilgiyi gören dizinin 2. bölümü merakla beklenir oldu.

0
PAYLAŞ

 Kanal D’nin merak edilen dizisi İsimsizle izleyiciyle buluştu. Tanıtım fragmanlarında konusu hakkında bilgi vermeyen dizi izleyicinin beklentisini yükseltti. İlk bölümüyle seyredenlerden tam not olan dizi konusuyla ve oyuncu kadrosuyla dikkat çekmeyi başardı.

Konusu

Uğur Güneş, Bülent Alkış, Sedat Mert, Taner Ertürkler, Volkan Keskin,Çağkan Çulha, Musab Ekici, Sera Kutlubey, Algı Eke’nin rol aldığı dizinin konusu ise şöyle; başarılı ve genç diplomat Fatih Türkiye Cumhuriyeti’nin yurt dışı temsilcisi olarak atanır.

Ülkesi için ateş altnda zor bir görev için Virankaya’ya gitmeyi kabul eder. Vatanı için canını hiçe sayacak güçlü bir ekip kadrosuyla gizli düşmanlarıyla savaşıp düşmanı alt etmek zorundadır. Kendilerine İsimsizler diyen vatan sevgisiyle dolu ekibiyle zorlu mücadelelere atılan Fatih ve ekibi canlı bomba tehlikesiyle karşı karşıyadır. Canlı bombanın amacı içeriğine devlet süsü vermektir.

Yeni bölümünde isimsizler canlı bombayı etkisiz hale getirerek masum insanların canlarını kurtarmayı başarabilecekler mi?

İsimsizler  3 Nisan Pazartesi akşamı saat 20:00 de Kanal D de izleyicisini yine heyecanlandıracak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here