Ana sayfa Dizi Haberleri İşça İle Vansh’ın Arası Düzelecek mi?

İşça İle Vansh’ın Arası Düzelecek mi?

Vansh ve İşça ' nın arasında ki buzlar eridi ve yeniden aşk yaşamaya başladılar.

0
PAYLAŞ

Kanal 7 de yayınlanan Aşk Bu adlı Hint Dizisinde ipler geriliyor. Dizinin oyuncuları İşça ve Vansh’ın araları iyice bozuldu. İşca ve Vansh ın durumlarının böyle olması Tapasya’yı çok memnun ediyor. Vansh İşça’nın yapmış olduğu ihaneti unutmayıp İşçaya oldukça kötü davranıyor. Vansh’ın davranışlarından en çok rahatsız olan ise Veer.

Vansh günlerden bir gün ortalıkta görünmez ve kaybolur. Bu duruma telaşlanan Veer ve gelinleri ise Vansh’ı aramaya başlarlar. Heryerde aranan Vansh, İşça’nın okuluna gitmiştir. Burada öğrencilerle konuşan Vansh çocuklarla  sohbet etmeye başlamıştır. Çocuklar Vansh a hoşlanmadığı şeyler söyleyince Vansh okulu terk ederek gider. Nereye gittiğini kimseye söylememiştir. Herkez onu aramaktatır. İşça böyle bir durumda Vansh’ın dana önce intihara yeltendiği yere gidilmesini ister.

Tüm millet Vansh’ı ararken Tapasya şantajlarına devam ediyordu.

İşça söylediği yerde bir uçurumun kenarında Vansh’ı bulur, ve onu atlayacakken yakalar. İşça burada sevgisini açıkca belli edip onsuz olamayacağını Vansh’a söyler, ve eğer sen olmazsan kendimi ben atarım uçurumdan aşşağı der, ve Vansh bu sahne karşısında İşça ya sarılır.

Birbirlerine sarıldıktan sonra el ele tutuşarak Tapasya ve Veer’in olduğu yere giderler. Tapasya geldiklerini görünce pekte memnun olmaz.Veer ise mardeşini görünce çok fazla sevinir.

Yaşanan bu olaylardan sonra Vansh ve İşça’nın arasında ki soğuk rüzgarlar kesilerek, araları düzelmeye başlar, ve yeniden sevgili olurlar.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here