Ana sayfa Tv Programları İlker Ayrık Yeni Sezonda Hangi Kanalda Hangi Programı Sunacak?

İlker Ayrık Yeni Sezonda Hangi Kanalda Hangi Programı Sunacak?

Geçtiğimiz sezon "Var mısın? Yok musun? ile ekranlarda eşleri yarıştıran İlker Ayrık'ın, gelecek sezonda yeni programını, hangi kanalda sunacağı belli oldu.

0
PAYLAŞ

 Geçen sezon Star Tv ekranlarında yayınlanan, evli çiftlerin araba ödülü için kıyasıya mücadele ettiği “Var mısın? Yok musun?” adlı yarışma programını sunan İlker Ayrık, bu sezon herhangi bir projede yer almamıştı. Ancak esprili sunucunun, gelecek sezon için yeni bir proje ile ekranlara geri döneceği yönündeki konuşmalar, kulisleri şimdiden hareketlendirdi. 

 İlker Ayrık Yeni Sezonda Hangi Kanalda Olacak?

 Geçtiğimiz sezon evli çiftlerin yarıştığı, eğlencenin ve kahkahanın eksik olmadığı bir yarışma programıyla ekranlarda gördüğümüz İlker Ayrık’ın, yeni yayın döneminde hangi kanalda olacağı belli oldu. Başarılı sunucudan henüz bir açıklama gelmemesine rağmen, Ayrık’ın yakın çevresinden alınan duyumlara göre yeni projede İlker Ayrık’ın gelecek sezon Mayıs ayı için Fox Tv ile anlaştığı yönünde.

 İlker Ayrık Yeni Sezonda Hangi Programı Sunacak?

 Belirttiğimiz üzere bahsi geçen yeni proje için başarılı sunucudan henüz net bir açıklama gelmezken, yine kendisinin yakın çevresinden alınan haberler, yeni program formatının bir öncekiler ile aynı olacağı yönünde. Yani bahsedilenler doğrultusunda gelecek sezonda da İlker Ayrık, bol kahkahalı, eğlenceli, hediyelerin havada uçuştuğu ve çiftlerin kıyasıya mücadele verdiği bir yarışma programı ile ekranlarda olacak gibi görünüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here