Ana sayfa Tv Programları İlker Ayrık Fox Tv ile Anlaştı Hangi Programı Sunacak?

İlker Ayrık Fox Tv ile Anlaştı Hangi Programı Sunacak?

Ekranların sevilen sunucularından İlker Ayrık kanalını değiştirdi. Star TV ile anlaşmasının devam ettiği bilinen sunucu ani bir kararla hiç kimseye haber vermeden Fox TV'ye geçti.

0
PAYLAŞ

İlker Ayrık son 5 yıl içerisinde ekranlarda yer alan en popüler yarışmaların sunuculuğunu yaptı. En son Star TV ekranlarında boy gösteren ünlü şovmen şimdilerde ise Fox TV ile anılıyor. Bir köşe yazısında adı geçen sunucu sessiz sedasız Fox TV ile anlaşma yapmış bulunmakta.

Kısa süre sonra yarışma programı ile ekranlara gelecek olan Ayrık’ın yeni projesi yine eski programları kadar eğlenceli olacak. Büyük ödüller de dağıtılmaya devam edecek!

PROGRAMIN KONSEPTİ NASIL OLACAK

İlker Ayrık’ın tarzı çoğunlukla eğlendirici ve ödüllü yarışmalar olmakla beraber eşleri veya çiftleri yarıştırma konusunda oldukça başarılı. Moderatörlüğünü yapacağı yeni programda yine eşleri birbirleri ile karşı karşıya getirecek. Karı Koca meselelerinin ele alınıp yine espirilerin havada uçuşacağı programda ödül her halükarda bir çiftin olacak ama rekabet bir hayli önem taşıyor!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here