Ana sayfa Dizi Haberleri İkisinide Sevdim izlendimi? dizi tuttu mu? izleyici yorumları

İkisinide Sevdim izlendimi? dizi tuttu mu? izleyici yorumları

Atv ekranlarına henüz merhaba diyen İkisini de Sevdim dizisinin başarısı ne oldu merak edildi. İzleyicilerin beğenisine sunulduktan hemen sonra ilk yorumlar alındı.

0
PAYLAŞ

Atv ekranları arzuladığı eski reyting oranlarını haftaiçinden tam anlamıyla elde etmek için çalışmalarını sürdürüyor. Bu sene Erler Film’in yapımcılığında çekimlerini başlattığı İkisini de Sevdim dizisi ise kanalın yeni jokeri olarak ön plana çıkıyor. Reyting listelerinde büyük başarı beklediği dizinin başrollerinde Burak Serdar Şanal, Amine Gülşe ve Erhan Yazıcıoğlu yer alıyor. Güçlü kadrosu ile ekranlarda boy göstermeye başlanan dizinin başarısı ne oldu ve izleyiciler ne yorum yaptı merak edildi.

İLK BÖLÜMDE İLGİ YOĞUN AMA BEKLENTİ DÜŞÜK

İzleyiciler genel olarak yeni yayınşanmaya başlanan dizinin standart aşk hikayesi anlatacağını düşündü. Pilot bölümü ile yayınlanan dizinin henüz gidişatı şekillenmedi ancak izleyiciler genel olarak oyuncuların kimyasını ve dizinin görsel dokusunu beğendiğini öne sürdü. Reyting oranı dikkate alındığında dizinin tuttuğu da düşünülebilir ama kesin durumu ilerleyen bölümler ortaya koyacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here