Ana sayfa Dizi Haberleri İkisinide Sevdim Dizisi izleniyor mu? Dizi tuttumu? Reyting Oranları nasıl

İkisinide Sevdim Dizisi izleniyor mu? Dizi tuttumu? Reyting Oranları nasıl

Ekranların taze yapımlarından İkisini de Sevdim dizisinin ilk bölüm yayının ardından, reyting oranları ve dizinin tutup tutmadığı dizi camiasında tartışma konusu oldu.

0
PAYLAŞ

Sezon sonuna doğru ekranlara merhaba diyen İkisini de Sevdim, ilk bölümü ile 27 Nisan Perşembe günü, Atv ekranlarında seyircisiyle buluşmuştu. Gerek konusu gerek ise usta isimlerin de yer aldığı oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken yapımın, ilk bölüm yayınından sonra izlenme oranları ise şimdiden kulislerde tartışma konusu oldu.

İkisini De Sevdim Dizisi İzleniyor Mu?

Oyuncu kadrosunda Amine Gülşe, Burak Serdal Şenal gibi genç oyuncuların yanı sıra, Erhan Yazıcıoğlu gibi birçok usta oyuncuya yer veren yapım, ilk bölümü ile geçtiğimiz hafta Perşembe akşamı yayınlandı. 2. bölümü 4 Mayıs Perşembe akşamı ekranlara gelen yeni yapımın, izlenme oranları ise beklenilen etkiyi yaratmadı. Dizinin reyting mücadelesinde yer aldığı sıralama ile seyirci tarafından beğenilmedi olgusunu oluşturması üzerine, gözler dizinin izlenme oranlarına çevirilirken, sonuç oldukça şaşırttı.

Dizinin Reyting Oranları Ne Durumda?

Yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği İkisini de Sevdim dizisinin, ilk bölüm yayınından sonra aldığı reyting oranı, hüsrana neden oldu. Dizinin aldığı izlenme oranı, güçlü yapımların ekranlarda olduğu gün yayınlanmasına bağlanırken, yeni yapımın ilk bölümden aldığı reyting oranı ise zirve mücadelesinde 22. sırada yer almasına neden oldu.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here