Ana sayfa Dizi Haberleri İkisini de Sevdim dizisi ne kadar izlendi? Reytingleri Ne Oldu

İkisini de Sevdim dizisi ne kadar izlendi? Reytingleri Ne Oldu

İkisini de Sevdim dizisi reytinglere göre zor durumda. Dizinin her an yayın günü değişebilir. Buna rağmen reytingler böyle giderse bir erken final kararı daha duyabiliriz.

0
PAYLAŞ

İkisini de Sevdim dizisi Erler Film yapımcılığında çekilerek ATV ekranlarında yayınlanmaya başladı. Yapım şirketinin başarılı diziler çıkardığını hesap ederek ATV gibi dev bir kanalda yayınlanacak olması reyting açısından ümit beslenmesine sebep oluyor.

Oyuncu kadrosunda ise Erhan Yazıcıoğlu, Amine Gülşe, Bural Serdar Şanal gibi isimlere rastlıyoruz. İkisini de Sevdim reyting sonuçları ise ilk bölümünün ardından yapılan ölçümlerle karşımıza çıktı.

YAYIN GÜNÜ DEĞİŞEBİLİR

Bu bağlamda İkisini de Sevdim ne kadar izlendi sorularının cevaplarına baktığımızda pekte bekleneni karşılayamadığını görüyoruz. Zira TNS tarafından açıklanan resmi sonuçlara göre total grup içerisinde 36.sırayı ancak alabildi.

İzlenme oranlarının bu kadar düşüş göstermesiyle birlikte dizinin uzun vadeli olmayacağını düşünenlerin sayısı da artış gösterdi. Fakat ilk bölümünde dibi gören yapımın önümüzdeki haftalarda ne yapacağını İkisini de Sevdim reytingleri ile hep birlikte göreceğiz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here