Ana sayfa Oyuncular İkisini de Sevdim Demir Bey (Erhan Yazıcıoğlu) Kimdir

İkisini de Sevdim Demir Bey (Erhan Yazıcıoğlu) Kimdir

Ekranların yeni yapımlarından İkisini de Sevdim dizisi, karakterleriyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yeni yapımın karakterlerinden Demir Bey'i canlandıran, Erhan Yazıcıoğlu ise şimdiden seyircinin yakın markajına girdi.

0
PAYLAŞ

Bu sezonun yeni yapımlarından İkisini de Sevdim, ilk bölüm yayını ile 27 Nisan perşembe akşamı, Atv ekranlarında seyircisiyle buluştu. Konusu ve usta isimlerden oluşan iddialı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken yapım, her Perşembe saat 20:00’de Atv ekranlarında yerini almak için hazırlanırken, ilk bölümden büyük yankı uyandırdı. İmkansız bir aşk hikayesini konu alan, İkisini de Sevdim dizisinin oyuncu kadrosunda ise Amine Gülşe, Burak Serdal Şenal gibi genç oyuncuların yanı sıra, Erhan Yazıcıoğlu gibi birçok usta isim de yer alıyor. 

İkisini De Sevdim Demir Bey (Erhan Yazıcıoğlu) Kimdir?

Yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği dizide Demir Bey karakterini canlandıran Erhan Yazıcıoğlu, yayınlanan ilk bölümde seyirci tarafından büyük ilgi gördü. İkisini de Sevdim ile şu sıralar ekranlara gelen, 9 Temmuz 1951 yılı, İstanbul doğumlu usta oyuncu Erhan Yazıcıoğlu, bugüne kadar birçok başarılı projeye imza attı. 1968 Yılından bu yana aktif olarak oyunculuk yapan usta sanatçı, 2014 yılında Genel Sanat Yönetmenliği koltuğunda görevlendirildiği İBB Şehir Tiyatroları’nda da birçok başarılı yapımda etken rol oynamıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here