Ana sayfa Dizi Haberleri İkimizin Yerine Ganga kimdir? Sriti Jha kimdir?

İkimizin Yerine Ganga kimdir? Sriti Jha kimdir?

İkimizin Yerine dizisinin Ganga'sı ve Ah Kalbim dizisinin Pragya'sı olarak karşımıza çıkan Sriti Jha kimdir? En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görülen ünlü ismin hayatına ilişkin detaylar ortaya çıktı.

0
PAYLAŞ

İkimizin Yerine dizisinin yeni karakteri Ganga, gösterdiği başarılı performans sonrasında Ah Kalbim dizisinde de Pragya olarak karşımıza çıkmıştı. İki karaktere de hayat veren ünlü ismin Sriti Jha olduğu öğrenildi. Ünlü isim 2008-2014 yılları arasında Balika Vadhu dizisinde rol aldıktan sonra 2014 yılı itibariyle Ah Kalbim dizisinin başrolünü üstlenmiştir. Jagdiş karakterinin üçüncü eşi olarak karşımıza çıkacak Ganga karakteri, dizinin öne çıkan karakterlerinden olacak.

Dizinin ilerleyen bölümlerinde Jagdiş, aile baskısı sebebiyle Şiv’in kardeşi Sançi ile nişanlanacaktır. Ancak Sançi’nin gerçek yüzünü gördükten sonra çiftin birlikteliği çok uzun sürmeyecek. İkilinin ayrılığının faturası ise Ganga’ya kesilecek ve Ganga istenmeyen gelin adayı olarak dizide çok zor günler geçirecektir. Abhi ve Pragya ilerleyen bölümlerde yeniden birleşir ancak Kiara’nın bir kazada hayatını kaybetmesi Abhi ve Pragya’nın ayrılmasına sebep olacaktır. Onların ayrıldığı sırada da ikiz kızları dünyaya gelmiş olacaktır.

Sriti Jha Kimdir?

26 Şubat 1986 tarihinde Hindistan’da dünyaya gelen Sriti Jha, İkimizin Yerine ve Ah Kalbim gibi dizilerde büyük başarılar sergilemiştir. Ünlü oyuncu En İyi Kadın Oyuncu dalında ödüllerine sahip ve Harshad Chopra isimli bir oyuncuyla birliktedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here