Ana sayfa Yabancı Diziler İkimizin Yerine 407. Bölüm Özeti 19 Ekim Cuma Fragmanı

İkimizin Yerine 407. Bölüm Özeti 19 Ekim Cuma Fragmanı

İkimizin Yerine dizisi 407. bölüm özeti yayınlandı. 19 Ekim Cuma fragmanında Pramila'nın gerçek yüzü ortaya çıkar ve izleyiciler bu gelişme karşısında şoke olur.

0
PAYLAŞ

TV7 ekranlarında yayınlanan İkimizin Yerine 407. bölüm özetinde Pramila kefaletle Purabia’yı serbest bırakmayı reddettiğini görülür. Polisler onlardan bahsedebileceğini belirtir ve Purabia’nın serbest bırakılabilmesi için Pramila’yı tehdit ederler. Pramila bunu kabul eder ve Pramila onu kefaletle serbest bıraktığını açıklayacaktır. Anandi ise yaşanan hadiselerin tamamen bir yanlış anlaşılmadan ibaret olduğunu belirtecektir. Shiv, karısının ona inanmadığını düşünür ve ardından şoke olur.

Pramila, Purabiaya müşterileri kendi yoluyla aradığını bilmenin kendisini incittiğini kaydeder. Purabia, Pramila’dan özür dileyecektir ve onu incitmeyeceğine dair söz verecektir. Tam o esnada kapı çalar ve Pramila, Purabia’dan kendisini saklamasını isteyecektir. Anandi, Purabia’yı kurtardığını bildirğini belirtir ve Anandi ise kocasının haklı olduğunu hissettiğini belirtir.

İkimizin Yerine 407. bölüm özeti

Hardik güç bela Jaitsar’a ulaşacaltır ve bazı çocuklar onun giydiği kıyafetle alay edecektir. Gulli arkadaşıyla birlikte oraya gelecek ve Hardik’in kıyafetine güler. Gulli’nni arkadaşı Kaliyani’nin konuğu olmalı ve Gulli de onu oraya götürmeyi teklif eder. Hardik bisikletin üzerine oturur ve bölgeden ayrılır. Ganga, Subhadra’nın yüzüne ve ellerine çamur sürer ve o esnada Hardik gelecektir. Subhadra ona bakacaktır ancak kıyafetinin ilginçliği sebebiyle tanınmaz. Hardik kadının babaannesi olduğuna şaşırır ve Saubhadra mutlu bir şekilde ayağa kalkar ancak rüyayla gerçeğin ayrımını yapamaz.

İkimizin Yerine 407. Bölüm

Hardik, Jaitsar’ın muhteşem göründüğünü belirtir ve köyü daha fazla görmek istediğini kaydeder. Jagdish’ten onu köy turuna çıkarmasını ister ve Jagdish onunla gelme ihtimalinin zor olduğunu çünkü önemli işleri olduğunu aktarır. Hardik, Gulli’Den köyü gezdirmesini ister ve Pramila misafirleri ağırlar o sıradaysa kızlar dans gösterisi yapacaktır. Partide bulunan kişiler Pramila’nın şehvetli bir şekilde dans etmesini ister. Adamlar Purabia’ya para atar ve Purabia içecek servisi yapar. Polis o sırada baskın yapar ve bütün müşterileri tutuklar. Anandi o sırada ortaya çıkar ve Pramila’ya sert bir tokat atar.

Suman Saachi’ye yemek yedirmek ister ancak Saachi yemek yemek istemez. Gerçek niyetini bilmeden bir süre sonra yemeği yer ve derin bir uykuya dalar. Hardik ineğin idrarını getirir ve Subhadra’dan içmesini ister ve Subhadra çaresiz bir şekilde onu içer. Vivek ne olduğunu anlayamaz ve Saachi’nin odasına geldiğini ve birlikte olmak istediğini belirtir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here