Ana sayfa Yabancı Diziler İkimizin Yerine 325. Bölüm Özeti 29 Temmuz Pazartesi Fragmanı

İkimizin Yerine 325. Bölüm Özeti 29 Temmuz Pazartesi Fragmanı

İkimizin Yerine 325. bölümde yaşananlar herkesi şok etti. Tecavüze uğrayan Sanchi'yi Jagdish kurtarır. Jagdish 6 tane adamdan dayak yer ve hastanelik olur. İşte olaylarla dolu 325. bölümde yaşananlar.

0
PAYLAŞ

Sanchi o gün okuldan sonra, hem Jadish’i bekleyecek hem de laboratuvarda kalıp ders çalışacaktır. Fakat Sanchi, ders çalışmaya başlayacakken laboratuvara Sunny ve arkadaşları girer. Bir anda hepsi birden Sanchi’ye saldırmaya başlarlar. Sunny de çığlıkları duyulmasın diye Sanchi’nin ağzını kapatır. Oğlanlar yavaşça Sanchi’nin kıyafetlerini zorla çıkartmaya çalışarak ona tecavüz etmeye çalışırlar.

Jagdish de Sanchi’nin onu beklediğini biliyordur fakat Sanchi saatlerce gelmemiştir. Bunun üzerine bir şeyler olduğundan şüphelenen Jagdish, hemen onu aramaya başlar. Hiçbir yerde bulamaz. En sonunda artık tam ümidini kaybetmişken Sanchi’nin çığlığını duyar ve koşarak laboratuvara gider. Orada Sanchi’nin halini ve oğlanları gören Jagdish hemen sınıfa girer ve Sunny ve arkadaşlarını dövmeye başlar. Böylelikle Sanchi’yi kuratarır. Polise haber verirler ve polisler çocukları gözaltına alır. Fakat çocukların ceza alması için şahide ihtiyaç olduğunu söylerler fakat okuldaki herkes Sunny ve arkadaşlarından korktukları için şahitlik yapmazlar. Korkudan hüngür hüngür ağlayan ve kıyafetlerinin yarısı yırtılmış olan Sanchi’ye ceketini verir ve onu eve götürür.

Eve giden Sanchi hemen babasına koşar ve ağlayarak olayları anlatmaya başlar. Her şeyi anlatan Sanch, Jagdish’in de onu kuratardığını söyler. Shiv Sanci’yi teselli etmek için bunu yapanların cezasız kalmayacağını ve bu konuda elinden geleni yapacağını söyler. Fakat Alok her zamanki tavrıyla bu kadar kısa giyinmesinin her şeyi başına getirdiğini söyler. Bunun üzerine Jagdish hemen Sanchi’yi savunarak olayda zerre kabahati olmadığını her şeyin tamamen o pislik çocukların suçu olduğunu söyler.

Bu sırada odada bulunan Anandi hemen ağlayarak Sanchi’ye sarılır. Sanchi biraz daha rahatladıktan sonra artık Jagdish evden ayrılır ve Jetsar’a doğru gider. Jagdish giderken Sanchi onu arar ve her şey için minnettar olduğunu dile getirir. Jagdish Jetsar’a vardığında Shektararın hediyelerini dğıtmaya başlar fakat o sırada köşeden bir ağlama sesi duyar. Sesin geldiği yöne baktığında Gagna’nın ağladığını görür ve sebebini öğrenmek için yanına gider. Gagna’ya ağlama sebebini sorduğunda olayın sadece bir sınavdan düşük almış olması olduğunu öğrenir. Onu teselli etmeye başlar ve tam o sırada Sanchi arar. Jagdish telefonu açmaz ve Sanchi meraklanmaya başlar. Jagdish de Gagna ile birlikte tapınağa dua etmeye giderler.

Anandi telefonda Sumitra ile konuşurken Sanchi gelir ve Anandi’nin Jagdish’le konuştuğunu sanar ve bozguna uğrar. Çok kırılır ve telefonlarını açmayıp Anandi ile konuşamün Jagdish’e sitemli duygular besler. O sırada eve polis ekipleri gelir. Taciz olayını araştırmaya ve gerekli olan her şeyi yapmaya çalıştıklarını söyleyen polis ekiplerine Shiv, olaylar benim kız kardeşimin başına geldi diye özel bir ilgi istemiyorum herkese neyse bize de o diyerek alçakgönüllülüğü ve efendiliğini gösterdi.

Jagdish ve Gagna tapınağa gidip dua ederler. Gagna biraz daha rahatlamıştır artık. Jagdish de onu biraz daha sevindirmek için domdurma ısmarlar. Tam da bir ağacın altında dondurmalarını yerken yanlarına bir araba yanaşır. 6 tane eli sopalı adam arabadan inerek Jagdish’e saldırılar. Bunun üzerine Gagna çığlıklar atmaya başlar. 6 tane adam sopalarıyla Jagdish’i bayıltana kadar döverler. Jagdish’in bayılmasından sonra korkup kaçarlar. Gagna hemen yardım çağırmaya çalışır. Fakat koskoca yerde kimse yardımlarına koşmaz. En son bir el arabası bulan Gagna Jagdish’i oraya yerleştirip hastane bulmaya çalışır. Gagna Jagdish’in telefonunu alarak son aranan numarayı arar ve Lal Sing ile konuşur. Lal Sing hemen oraya ambulans göndereceğini söyler ve sakinleşmesi için dil döker.

Gagna Jagdish’i hastaneye yetiştirdikten sonra Jagdish ameliyata alınır. Hayati tehlikesi bulunan Jagdish, uzun süren ameliyat sonrası hayati tehlikeyi atlatır. O sırada Gagna’nın alnındaki kanı gören Kaliyani, Jagdish’in kaderi onun hayat arkadaşını seçti der.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here