Ana sayfa Yabancı Diziler İkimizin Yerine 323. Bölüm Özeti 27 Temmuz Cumartesi Fragmanı

İkimizin Yerine 323. Bölüm Özeti 27 Temmuz Cumartesi Fragmanı

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizileri kuşağından İkimizin Yerine dizisinin 27 Temmuz 2019 Cumartesi günü yayınlanacak olan 323. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte dizinin 323. bölümünde yaşanacak olaylar.

0
PAYLAŞ

Kanal 7’nin sevilen Hint dizileri kuşağından  İkimizin Yerine dizisinin 27 Temmuz 2019 Cumartesi günü yayınlanacak olan bölümü olan 323. bölümde, Daddu, Anandi’nin başına gelenler sonucunda kendisini kötü hisseder ve Irsvati ve Sanchi ile görüşüp, Anandi’nin ailesinin yaptığı hatadan Anandi’nin roumlu tutulmaması gerektiği anlatır.

Shiv ise karısının geçtiği zor dönemde ona en çok yardımcı olan kişidir. Daddu, Iravati ve Sanchi’nin fikirlerinin değişmemesi üzerine bu duruma sinirlenir ve sessiz kalmayı düşünür. Şiv Anandi’ye olanları önceden neden anlatmadığını, daha hızlı çözüm üretebileceğini söyler. Anandi göz yaşlarını tutamaz. Shiv evliliğin sadece eşler arasında değil aileler arasında da bir beraberlik olduğunu, zamanla her şeyin düzeleceğini söyler. Sanchi ise aslında Jagdish için derinden üzülür ve ailesinin onun yanında olmadığı için üzülür.

Kaliyani Sumitra’nın artık Anandi’yi araması gerektiğini söyler. Sumitra ise ertesi gün uygun bir vakitte arar ve her şeyin yolunda olduğunu öğrenir.  Kaliyani ise yerinde duramıyordur ve Bairon’la birlikte Udaipu’ya doğru yola koyulur. Kaliyanisyi görüncd şaşıran Daddu aslında çok mutlu olmuştur. Ancak Iravati bu durumdan çok hoşlanmamıştır. Kaliani ise bunu hisseder. Kaliyani aslında özür dilemek için geldiğini açıklar. Iravati ise bunu yapmamasını söyler. Kaliyani Anandi’nin suçsuz olduğunu söyler.

Gagna, Jagdish’e destek olmaya devam etmektedir. Jagdish tüm olanlar için kendisini kötü hissetse de evliliğin gerçekleşmemesine sevinmiştir. Gagna’nın gireceği hemşirelik sınavı için ise Jagdish ona bir kitap verecektir. Gagna bu kitaba çalışmaya başlar ve içinde bir şiir bulur. Jagdish’in hislerini anlattığı bu şiirin bulunduğunu anlayınca çok utanır.

Sınav günü geldiğinde Gagna’yı sınava Jagdish götürür ve yolculuk sırasında bir sarsıntıda Gagna Jagdish’in kucağına düşer ve bakışırlar. Sınav sonrasında Gagna’yı bekleyen Jagdish, onu gezmeye götürür ve güzel zaman geçirirler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here