Ana sayfa Yabancı Diziler İkimizin Yerine 321. Bölüm Özeti 25 Temmuz

İkimizin Yerine 321. Bölüm Özeti 25 Temmuz

İkimizin Yerine dizisi yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor. 321. Bölümü yayınlanan diziyi izleyemeyen seyirciler özetini internet ortamında araştırıyorlar. İşte İkimizin Yerine 321. Bölüm Özeti ve detayları…

0
PAYLAŞ

İkimizin Yerine 321. Bölüm Özeti

Daddu Anandi’nin temiz kalbi ile düştüğü bu durum yüzünden kötü hissetmektedir ve ailesi ile bunu paylaşır. Şiv karısının arkasıda durur ve zor zamanlarında birbirlerine yardımcı olmaları gerektiğini söyler. Evliliğin temelinin bu olduğundan bahseder.

Dadisa’nın kendini suçlu hissetmesi yüzünden Anandi’yi mutlu etmek için böyle bir hata yapmış olabileceğinden bahseder.

Iravati ve Sançi’nin inatlarını gören Daddu biraz sert bir şekilde Şiv’in durumu bilmesine rağmen bir şey demediğini, Iravati ve Sançi’nin neden böyle davrandığını sorar.

Şiv Anandi’nin odasına çıkar ve üzülmüş olan karısına bu durumu daha önceden ona söylemesi gerektiğini ifade eder. Anandi göz yaşlarına hakim olamaz.

Şiv evliliğin yalnızca iki insan arasında değil aynı zamanda aileler arasında da yapıldığını söyler. İki aile arasındaki bağların çok büyük zarar gördüğünü ancak toparlanabileceğini söyleyerek Anandi’ye destek olur.

Dadisa Sumitra’da Anandi’yi aramasını ve ona içini dökmesini söyler. Sumitra ise saatin çok geç olduğunu bu saatte mümkün olmadığını söyler. Sonunda Dadisa ne yapar eder arattırır ve Anandi ile konuşur. Ona bir problem olup olmadığını sorar. Anandi sorun olmadığını söyler ve Dadisa’nın içi rahatlar.

Dadisa evde daha fazla duramaz ve Sançi’lere gider. Sançi onu hiçbir şey olmamış gibi karşılar. Ancak Iravatı ona soğuk davranır.

Dadisa suçlunun kendisi olduğunu belirtir ve özür diler. Anandi’nin bir suçu olmadığını onlara anlatır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here