Ana sayfa Yabancı Diziler İkimizin Yerine 311. Bölüm Özeti 15 Temmuz

İkimizin Yerine 311. Bölüm Özeti 15 Temmuz

İkimizin Yerine dizisi yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor. Ancak kimi zaman bazı bölümler izleyiciler tarafından kaçırılabiliyor. Bu yazımızda İkimizin Yerine Dizisi 311. Bölüm Özetini siz değerli okurlarımızla paylaşacağız. İşte 311. Bölüm özeti…

0
PAYLAŞ

İkimizin Yerine Dizisi 311. Bölüm Özeti

İkimizin Yerine dizisinin 15 Temmuz tarihinde yayınlanacak olan dizisinde iki ailede Holi Festivalini kutlarlar. Anandi yeni evinde huzura ermiş ve Sing ailesi ise Jagdiş’in mutluluğunu paylaşmaktadırlar.

Şiv ve Anandi için Jetsar’da ayrılma zamanı gelip çatmıştır. Jagdiş ile Anandi arasında yaşanan vedalaşma ise oldukça arkadaşça olmuştur.

Diğer yandan Sing ailesi ise gelinin kusursuz olması gerektiği hakkında tartışmaktadırlar. Jagdiş gelini Anandi’nin seçeceğini söyler.

Sonrasında Şiv ve Anandi beraber Udaipur’a gitmişlerdir. Burada bir hoş geldin partisi verilmektedir. Ganga ise boşanma meseleleri ile uğraşmaktadır. Bu meseleler onu ne kadar yorsa da bir an önce hallolmasını istemektedir.

Jetsar’da Holi ateşi yakılmıştır ve festival başlar. Holi festivalinde baharın gelişi kutlanır. İnsanlar bol bol eğlenirler. Şiv ve Anandi ise festival bittikten sonra yalnız kalmak istemektedirler. Fakat evdeki hesap çarşıya uymaz. Tam aralarında bir yakınlaşma olacakken havalandırmadan gelen boya ikisinide boyamıştır. Herkes bu manzara karşısında kahkahalara boğulur.

Anandi duştan çıktıktan sonra Şiv’in onu beklediğini görür. Şiv ise kırmızı renkteki boyayı Anandi’ye sürer.

311. Bölüm Özetinde…

Dadisa Anandi’ye mutlu bayramlar diler ve onun olmadığı zamanda Ganga’nın tüm hazırlıkları kendisinin yaptığını anlatır. Anandi bunu öğrenmesi sonrasında telefona Jagdiş’i ister. Bayramlaşan ikili birbirlerine festivalde çok eğlenmeleri gerektiğini söylerler. Jagdiş hastanede olacağını söylese de Anandi onun biraz eğlenmesi konusunda ısrarcıdır.

Ganga Holi festivalinde kimsenin eğlenmediğini görünce çok üzülür. O kadar hazırlık yapmıştır ama kimse oynamıyordur. O sırada herkesi ikna etmeye çalışmaya başlamıştır. Ganga Dadisa’yı ikna etmeye çalışırken üzerine kırmızı boya döker ve Dadisa bu durum karşısında çok sinirlenir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here