Ana sayfa Yerli Diziler İkimizin Yerine 306. Bölüm Özeti 10 Temmuz

İkimizin Yerine 306. Bölüm Özeti 10 Temmuz

İkimizin Yerine dizisi yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Bu yazımızda İkimizin Yerine Dizisi 306. Bölüm Özetinden bahsedeceğiz İşte İkimizin Yerine dizisinin 306. Bölümünde yaşananlar…

0
PAYLAŞ

İkimizin Yerine Dizisi 306. Bölüm Özeti

Dizinin 306. Bölümünde Şiv, Anandi’den özür dilmektedir. Kendisi bundan sonra haberleri ilk olarak Anandi’nin öğreneceğini söyler. Bu sırada Şiv Anandi’ye onunla gelip gelmeyeceğini sorar ve Anandi ise ailesinin zamanla bu duruma uyum sağlayacağını, transferden yakın zamanda bahsedeceğini anlatır.

Ganga ise Gehena’ya ilaçlarını vermektedir. Ganga genel olarak evdekilere iyi bakmaktadır ve büyükanne de bu durumdan oldukça memnun kalmaktadır.

Bu sırada Şiv ve ailesi akşam yemeği için Dadisa’nın evine gitmişlerdir. Ganga burada herkese yemek servisini yapar. Ailede herkes o an mutlu görünmektedir. Ancak Şiv yanlışlıkla Dadisa’ya transferden bahseder.

Sanchi Şiv’in Jaitsar’da bulunan herkese transferden bahsetmesi üzerinde Jagdiş’in çok rahatsız olduğunu anlamıştır. Evdeki herkes Anandi’nin gidecek olmasına üzülmüşlerdir fakat en çok  büyükanne üzülmüştür.

Şiv ise Anandi ile konuşur ve ona  her şeyin çok güzel olacağını ve yolunda gideceğini söyler.

Jagdiş ise yaşanan son olaylardan ötürü gerginleşmiştir. Çünkü kendisi hala Anandi’yi sevmektedir.

Sonraki gün Ganga Mannu’yu besler ve Jagdiş yanlarına gelir. Çocuğu ile oynayan Jagdiş’i Ganga izler ve ona iyi bir baba olduğunu söyler. Jagdiş ile Ganga aralarında sohbet ederler ve Jagdiş ona derslerine daha çok dikkat etmesi gerektiğini hatırlatır.

Sonrasında Şiv Anandi’yi eve bırakır ve gider. Ganga ile Anandi aralarında sohbet ederler. Birbirlerine dertlerinden bahseden ikili içlerini biraz olsun rahatlatırlar.

Jagdiş ise yoldayken Sanchi’ye bir kamyonet çarptığını görür. Onu kurtarmak için yanına gider ve hastaneye götürür. Bu sırada Anandi’ye haber verir ve durumu anlatır. Anandi ise şaşkınlık içinde kalmıştır…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here