Ana sayfa Yerli Diziler İkimizin Yerine 22 Temmuz

İkimizin Yerine 22 Temmuz

İkimizin Yerine 318. bölüm özeti ikinci kısım. Şiv'in kaçırılmasından sonra Anandi onu aramaya çıkar. İşte merak edenler için İkimizin Yerine 318. bölüm ikinci kısım özeti.

0
PAYLAŞ

İkimizin Yerine Kanal 7 ekranlarının en sevilen Hint dizilerinden biridir. Bu gün de 318. bölüm özetine devam ediyoruz. Bölümün ilk kısmında Şiv’in kaçırılması dizinin severlerini üzmüştü. İkinci kısım özetine de devam edeceğiz.

İlk olarak Anandi’nin zor durumda olduğunu rüyasında gören Sumitra bu rüyasını Bairon’a anlattı. Bairon ise bunun sadece rüya olduğunu çok da üstüne düşmemesi gerektiğini söyler. Aynı zamanda Sumitra’nın içini rahatlatmak için yanında Şiv var der. Fakat Anandi Şiv’in yalnız gitmesine izin vermiştir ve bunun için kendini suçlamaktadır. Bulunması için dua eder.

Ertesi gün erken saatlerde Anandi ile Abdullah Şiv’i bulmak için polislerle   birlikte yollara düşer. Yolda gördükleri herkese Şiv’in fotoğrafını göstererek   Şiv’i ararlar. Artık umutlarının kalmadığı bir ırada yoldaki bir kadına da resmi   gösterirler. Ve kadın Şiv’in kaçırıldığını söyler. Bunun üzerine hemen Şiv’in   kaçırıldığı yere giderler. Anandi’yi Şiv’in kaçırıldığı yere götüren kadın aynı   zamanda kaçıranların Vikram denen adamla karıştırdığını ve Şiv’in başka bir   kadınla evlendirileceğini söyler. Kadın düğünün yapılacağı yeri bildiğini ve iş   işten geçmeden oraya gitmeleri gerektiğini söyler.

Hemen kıyafetlerini değiştirip düğünün yapılacağı yere giden Anandi Şiv’i görür. Şiv, kafasına silah dayanmış baygın bir şekilde durmaktadır.  Anandi o an kendini tutamaz ve Şiv diye bağırdı. İşte o anda her şey daha karışık bir hale geldi. Anandi hemen Şiv’i kaçıranların yanına gider ve bu sizin sandığınız adam değil der. Gelinin babası ise buna inanmaz ve bu adamın Vikram olduğunu kendisinden kaçmak için bıyığını ve sakalını keserek kılık değiştirmeye çalıştığını söyler. Daha sonradan Vikram denen adamın kızı hamile bıraktığını ve bunun üzerine aradıklarını anlar Anandi.

Anandi Şiv’in Vikram olmadığına adamı inandıramayacağını anlar ve başka bir yol izlemeye karar verir. Ve gelinin babasına bu adam Vikram olsa bile kızının hayatını böyle bir şeytanla birleştirmek ister misin der. Bununla da adamları ikna edemez. Bu sefer de başka bir yol olarak kızınız evli bir adamla evlenemez der. Şiv’le olan evliliklerini ispat ettikten sonra adamlar Anandi’ye inanır ve düğün yarıda kesilir. Anandi bu olayın duyurulmaması gerektiğini çünkü Şiv’in devlet için önemli biri olduğunu söyler. Şiv de Vikram’ın yakalanması konusunda elinden geleni yapacağını söyler ve oradan ayrılırlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here