Ana sayfa Yabancı Diziler İkimizin Yerine 18 Temmuz Özeti

İkimizin Yerine 18 Temmuz Özeti

İkimizin Yerine 18 Temmuz özeti ikinci kısım. Sançi'nin hayin planları akşam yemeğini mahvedecek mi? Şiv, göreve çağırılır ve yaptıklarından sonra kahraman ilan edilir.

0
PAYLAŞ

İkimizin Yerine 18 Temmuz 2.Kısım Özeti

Sançi Anandi’ye karşı planladığı sinsice girişimin sonuçlarını görmek için akşam yemeğini iple çekiyor. Sinsi planı ise Anandi’nin akşam için hazırladığı kekin yandığını herkese göstererek Anandi’yi utandırmaktır. Hatta bunun için herkese Anandi’nin akşam için sürpriz bir tatlı hazırladığını söylüyor. Böylece herkesin beklentisini yükselterek Anandi’nin düşüşünün derecesini arttırmaya çalışıyor. Akşam oluyor, Anandi’nin yanmış kekini beklerken meyvelerle süslenmiş şahane bir pastayla karşılaşıyor. Bunun üzerine şok oluyor. Ve yanan keki nasıl bu hale getirdiğini merak eder. Herkes Anandi’nin kekini çok beğenir.

Şiv, kurtarma görevine çağrılıyor ve apar topar yemekten kalkıyor. Görevin ayrıntıları şöyle Udaipur’da bir köprü hasar almış ve yaralanan ve ölen çok olmuştur. Şektar ailesi de Şiv’in görevinin önemini anlatarak döndükten sonra eğlence düzenlediklerini anlatırlar.

Saat gece yarısını geçtikten sonra Anandi Şiv’e ulaşmaya çalışır. Ulaşamadığı için meraktan kafayı yer. Düğün albümlerine bakarak Tanrı’ya dua eder. Dua’nın ardından meraklar içinde uyuyakalır. Eve dönen Şiv, Anandi’yi düğün fotoğraflarına bakarken uyuyakalmış olarak görür. O da pijamalarını giyerek Anandi’nin yanına yatar. Sabah Anandi uyanır ve Şiv’i yanı başında bulur.  Onun yorgun olduğunu bildiği için rahatsız etmez.  Kahvaltı hazırlamaya koyulur.Haberlerde ise Şiv’in yaptığı kahramanlıklardan söz edilmektedir. Anandi bunları görür ve çok gururlanır.

Ganga da 10. sınıf sınavlarına hazırlanıyordur. Ve bunu sadece Mannu uyuduktan sonra yapabilmektedir. Jagdiş ise Ganga’nın sağlığından endişe etmektedir. Ganga ise bunlara aldırış etmeden ders çalışmaya devam eder. Jagdiş de Ganga’ya cazip bir teklifte bulunur. Teklife göre Ganga artık hastanede diğer hemşirelerden pratik bilgi alacaktır aynı zamanda da Mannu’yu personel odasına koyabilecektir. Bu teklif kafasına yatar Ganga’nın. Dadisa ise Mannu’yu kendisine bırakmasını, hastanenin hiç güvenli olmadığını söyler ve Ganga bunu kabul eder.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here