Ana sayfa Dizi Haberleri İki Yabancı Dizisi Neden Erken Final Yaptı? Neden Bitti

İki Yabancı Dizisi Neden Erken Final Yaptı? Neden Bitti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmakta olan Hint Dizisi İki Yabancı'nın erken finali izleyenleri şaşırttı. Dizinin neden erken final yaptığı ise netlik kazandı.

0
PAYLAŞ

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizileri arasında yer alan İki Yabancı erken final yaparak sıkı takipçilerini üzdü. Kanalın son 2 yıl içerisinde yayınladığı çok sayıda Hint yapımı içerisinde büyük ilgi gören İki Yabancı’nın finaline sosyal medyada tepkiler yağdı.

Toplamda 111 bölüm olarak yayınlanması beklenen dizinin 82. bölümüyle final yapmasının ardından hayranlarının meraklı soruları gündeme geldi. Dizinin neden erken final yaptığını merak eden izleyiciler için bu durumun nedeni de açıklandı.

NEGATİF KİTLE AĞIR BASTI

Hint dizilerine ilgisi bulunan izleyici kitlesi ikiye bölündü. Bir taraftan izleyiciler dizinin her yeni bölümünü pür dikkat takip ederken, diğer taraftan kanalın daha iyi Hint dizileri yayınladığını öne süren taraf dizinin final yapmasını istedi. Kanalın düşük bütçe ile haklarını aldığı dizilerden olan İki Yabancı’nın yerine daha iyi bir yapımın getirilmesini isteyen izleyicilerin talebi yeine getirildi ve dizi final yaptı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here