Ana sayfa Yabancı Diziler İki Yabancı 80. Bölüm Fragmanı 29 Nisan Cumartesi Özeti Sırlar Açığa çıkacak...

İki Yabancı 80. Bölüm Fragmanı 29 Nisan Cumartesi Özeti Sırlar Açığa çıkacak mı

29 Nisan Cumartesi İki Yabancı 80. bölüm fragmanı yayınlandı. İki yabancı izlenme rekorları kırarken 80. bölümüyle yeni gelişmelere sahne olacak.

0
PAYLAŞ

Kanal 7 ekranlarının en çok izlenen dizisi İki Yabancı 79. bölümünü geride bırakırken 80. bölümüyle ekranlarda olacak. Dizinin yayınlandığı günden beri izlenme rekorları kırıyor.  İki Yabancı 80. bölümünde tüm sırlar açığa çıkıyor. 29 Nisan Cumartesi akşamı yine Kanal 7 ekranlarından ayrılamayacaksınız.

80. Bölümünde yaşanacak olan gelişmeler;

Kalika’yı arayan kişi ondan para vermesini ister. Kalika ise ne yapacağını şaşırarak kaynanasının kolyesine göz diker. Onu almak için elinden geleni yapar. Ama çokta başarılı olduğu söylenemez. Kalika’nın kaynanasını Desai ailesine karşı kışkırtmayı da ihmal etmez.Kalika ve kaynana herkesin canını sıkıyor. 

 Sunan’da bir sürü sırla hapise gitmiş ancak Saras ve Kumud’un kafası çok karışıktır. Dizinin bu bölümde Danny kabir ile konuşmaktadır. Danny tüm gerçekleri sonuçta açıklıyor. Aralarında çıkan tartışma sonucunda Kalika kendini kötü hissetmeye başlar. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here