Ana sayfa Yabancı Diziler İki Yabancı 73. Bölüm Fragmanı İzle 22 Nisan Cumartesi

İki Yabancı 73. Bölüm Fragmanı İzle 22 Nisan Cumartesi

Kanal 7 ekranlarının reyting rekortmeni Hint Dizisi İki Yabancı devam ediyor. 73. bölümü ile 22 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak olan dizinin fragmanı ekranlarda yer aldı.

0
PAYLAŞ

Kanal 7 son 2 yıldır ülkemize yep yeni bir dizi kültürünü taşımak üzere çalışmalarına devam etmektedir. Bu sene kanalda yayınlanan İki Yabancı dizisi Hint Dizisi kültürünün ülkemizde popülarite kazanmasını sağlamıştır. Hem hikayesi hem dokusu hem de görsel farklılıkları ile Hint Dizileri arasında bir adım öne çıkan ise İki Yabancı olmuştur. Kısa sürede ilgi toplamayı başaran dizi 73. bölümüyle ekranlarda yerini alacak. 22 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak olan dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak?

YENİ BÖLÜMDEN KESİTLER

Saras artık tüm cesaretini toplamıştır. Danny’nin başını dertten kurtarmak için ne yapması gerektiğini biliyordur. Kötü adamlarla yüzleşmek için yola koyulma kararını verdiği anda artık onu kimse durduramayacaktır. Aslında tüm bu planların sorumlusu ise Kabir’dir ve Danny’nin zor gününde Saras’ın onu yalnız bıraktığını hissettirmek için elinden geleni ardına koymayacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here