Ana sayfa Yerli Diziler İki Yabancı 50. Bölüm Fragmanı 30 Mart Perşembe Özeti Kumud’dan son bir...

İki Yabancı 50. Bölüm Fragmanı 30 Mart Perşembe Özeti Kumud’dan son bir şans isteyecek

İki yabancı, hint dizileri kervanına uzun süre önce katılmıştı. Ara vermeden ekranlarda olan dizinin 30 Mart Perşembe günü yayınlanacak 50.bölümü fragmanı yayınlandı.

0
PAYLAŞ

Hint temalı dizi İki Yabancı dizisi son bölümünde Kusum’un nikah töreni için yapılan hazırlıkları konu edinmişti. Saras ve Kusum’un evliliğe adım atması kadar kolay olmayacak. 

 Dizinin 50. bölümünde yine yepyeni gelişmeler var. Dizinin bu bölümünde Saras Kumud’a evlilik teklifinde bulunacak. Sonrasında ise Kumud’un nikah töreni için yapacağı hazıtlıklar son hızıyla ve heyecanla devam ediyor. Pramad’ın Kumus’u ikna çabaları olumlu sonuç verecek.

Neler Yaşanacak?

Kumud Pramad ile yolllarını ayırmak için mahkemenin yolunu tutacak. Pramad hastalığını söyleyerek Kumud’dan son bir şans isteyecek. Onu affetmesini talep edecek.Kumud ise onu son bir kez affedecek. Pramad’ı mahkemeye vermekten vazgeçecek. B u kararı yakınları tarafından büyük şaşkınlıkla karşılanacak. Vidya ve Dugba Kumud’un yaptığı bu davranışı asla kabullenmez. İki Yabancı dizisi yepyeni gelişmeleri ile Kanal7 ekranlarında olacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here