Ana sayfa Yerli Diziler İki Yabancı 47. Bölüm Fragmanı 27 Mart Pazartesi Özeti Saras Kalika’ya karşı...

İki Yabancı 47. Bölüm Fragmanı 27 Mart Pazartesi Özeti Saras Kalika’ya karşı çaresizdir

27 Mart yayınlanacak sevilen Hint dizisi İki Yabancı'nın 47. bölümünde seyirci biraz üzülecek. Çünkü Saras çok çaresiz kalacak.

0
PAYLAŞ

 İki Yabancı izleyicilerini 27 Mart bölümünde çok hüzünlü olaylar bekliyor. Saras’ın çaresizliği izleyiciyi sarsacak.

İki Yabancı 47. Bölüm Özet

Kumud, Saras’a aşkını ilan etmek için her yerde onu armaktadır büyük bir heyecanla.Akşam üzeri Saras’ın evinin önünde buluşan iki aşığı  talihsiz bir kaza beklemektedir.Aşklarında çok çile çeken çift bu sefer de yoldan geçen hızlı bir arabanın gazabına uğrar.

Kumud Saras’a zarar gelmesin diye hiç düşünmeden arabanın öne kendini siper eder. Yoğun bakıma alınan Kumud’un hayati tehlikesinin olduğunu öğrenen ailesi yıkılır. Acil ameliyata alınan Kumud için çok acele kana ihtiyaç vardır ve süre gittikçe daralmaktadır.

Kumud’un yuvasını yıkan Kalika kanı vermeyi kabul eder ve Saras’la pazarlık yapar. Çaresiz Saras herşeyi kabul etmek zorundadır.Fırsatı lehine çeviren Kalika için için sevinmekte Kumud’un ailesi ise perişan bekleyiştedir.Saras Kumud’u son kez görmek için yoğun bakım odasına girer ve yemin eder: Kumud iyileşsin yeter ki ben bir daha yüzünü görmesem de olur der.Fakat Kumud’un kalbi daha fazla dayanmaz ve durur. Artık ailesini ve Saras’ı büyük bir acı beklemektedir. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here