Ana sayfa Yerli Diziler İki Yabancı 17. Bölüm Fragmanı 25 Şubat Cumartesi Özeti Kumud ve Saras...

İki Yabancı 17. Bölüm Fragmanı 25 Şubat Cumartesi Özeti Kumud ve Saras barışacak mı?

Sevilen hint dizilerinden İki Yabancı 17. Bölüm fragmanı yayınlandı. 25 Şubat Cumartesi Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan dizide Kumud ve Saras barışacak.

0
PAYLAŞ

Kanal 7 de yayınlanan ve hafta içi her gün seyirciyle buluşan İki Yabancı, kanal 7 nin sevilen hint dizilerinden bir tanesidir.İki Yabancı 17. Bölüm ile Kanal 7 ekranlarına gelecek.Cumartesi yayınlanacak bölümde Kumud ve Saras’ın arasında yaşanacak olanlar seyirci için merak konusu oldu.

Hafta içi her gün yayınlanan dizi de görücü usulü tanışan fakat daha sonra büyük bir aşk yaşamaya başlayan iki gencin hikayesi anlatılmaktadır.Dizinin bu iki gencinden biri Kumud biri Saras’tır.Yaşadıkları toplumu ve aileleri de konu alan dizi her gün yeni heyecanlarla ekranlara gelmektedir.

Önceki Bölümde Yaşananlar;

Cumartesi 17.bölümü ile ekranlara gelecek olan İki Yabancı dizisinde 16.bölümde Saras annesinin ölümünden bahseder ve bu acıklı yaşantılardan sonra ilk defa mutlu olduğunu Kumud’a söyler.Çiftin araları önceden bozuktur fakat başka birinin araya girmesiyle aralarındaki problem çözülür.Yeni bölümde ise birbirlerine olan aşklarının ne kadar kuvvetli olacağını göreceklerdir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here