Ana sayfa Yabancı Diziler İki Yabancı 16 Şubat Fragmanı 8. Bölüm Özeti

İki Yabancı 16 Şubat Fragmanı 8. Bölüm Özeti

Hint filmleri kuşağının vazgeçilmez kanalı Kanal 7'nin İki Yabancı Dizisi 8. Bölüm fragmanı ile izleyenleri ekrana kilitledi.

0
PAYLAŞ

Dizi ilk olarak Hindistan’da 2013 yılında yayınlanmaya başladı.

Konusu

Dizide ülkenin önemli aristokrat ailelerinden birine mensup olan Saras’ın orta sınıf bir ailenin eğitimli ve kültürlü kızı Kumud ile görücü usulüyle tanıştırılması ile başlayan olaylar zamanla aşk ve kalp kırıklıkları ile dolu bir hikayeye dönüşmesi konu alınıyor. Tanıştıktan kısa bir süre ise sonra nişanlanan ikilinin çok geçmeden hayata çok farklı kutuplardan baktıklarını anlamaları ile gelişiyor. 
 
İki Yabancı Dizisi 8. Bölüm Fragmanı 
Son bölümde Kumud ve Saras yaptıkları çömlekleri pazarda satarak parasını Bayan İla’ya vermişlerdi. Bu bölümde de Bayan İla’nın ineğini almak için hazırlık yapan yapan Saras’a Kumari tarafından akşam yemeği gelir. Kumari’nin yemek getirmesi Saras’ı şüphelendirmiştir. Çünkü yemekleri her zaman Kumud getirmektedir. Oysaki yaşadıkları yakınlaşmayı biraz abarttıklarını düşünen Saras ,Kumud’dan özür dilemek istemektedir. Kumari ise yemek verdiği sırada ablası Kumud’un sabaha kadar yatmadığını çömlek yaptığını ve sabahta okulda öğretmenlik yaptığını söylemesi Saras’ı çok şaşırtmıştır. Saras kendisi için yapılan bu fedakarlık karşısında çok duygulanır fakat borçlu kalmakta istememektedir. Kumud’dan özür dilemek için ilk işi okula gider. Ancak Saras hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşır.
Saras okula giderek Yash’ın yalancı olduğunu söyler.Bunu öğrenen Kumud hemen eve giderek annesi Guniyal’e herşeyi anlatır ama Kumud’un bilmediği bir gerçek vardır.Vidya Yash ile ilgili konuşmaları yasaklamasından habersizKumud teyzesine Yash ‘ı sorar. Teyzesi olumsuz cevap verince de Yash’ın peşine düşer.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here