Ana sayfa Yerli Diziler İki Yabancı 1 Nisan Cumartesi Fragmanı 52. Bölüm Özeti Yeni Bölümde Pramad’ın...

İki Yabancı 1 Nisan Cumartesi Fragmanı 52. Bölüm Özeti Yeni Bölümde Pramad’ın Sinsi Planı

1 Nisan Cumartesi günü ekranlara gelecek olan sevilen dizi, İki Yabancı yayınlanan 52. bölüm fragmanıyla heyecanı yine zirveye taşıdı.

0
PAYLAŞ

 Ekranların sevilen dizisi İki Yabancı, 1 nisan Cumartesi günü ekranlara gelecek 52. bölümü ile seyircisini yine ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor. Geçtiğimiz bölümde Saras’a olan aşkını itiraf eden Kusum, genç adamın Kumud’a aşık olduğunu öğrenince yıkılmıştı.

 1 Nisan Cumartesi Günü İki Yabancı’nın 52. Bölümünde Neler Olacak?

 1 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak yeni bölümde, ortalık oldukça karışacak gibi görünüyor. Saras’ın Kumud’a olan aşkını itiraf etmesinin üzerine intihara kalkışan Kusum, Kumud’un aradan çekilme kararına neden olacaktır. Saras ise Kusum’a çok üzülmesine rağmen, Kumud’dan vazgeçmeyeceğini genç kadına söyler. Bunun üzerine Saras’tan uzaklaşma kararı alan Kumud, Kusum’un  üzülmesini artık istemediğini dile getirerek genç kızın ailesi ile konuşur. 

 Pramad’ın Planı!

 Kumud’u kaçırma planı yaparken yanlışlıkla Kusum’u kaçırtan Pramad, gerçeklerin ortaya çıkmasıyla Kumud’u kaybedeceğini düşünür ve tekrar alkole başlayarak genç kadını yanında tutmaya çalışır. Bu konuda doktorunun tedavisini de reddeden Pramad’a acıyan Kumud ise ona yardım edebilmek için evi terketmekten vazgeçer. Tüm bunlar yaşanırken Pramad’ın rol yaptığını ve hasta olmadığını ispat etmeye çalışan Saras ise Pramad’ın planını ortaya çıkaracak yeni deliller bulmuştur. Pramad’ın planının bozulup bozulmayacağı ise İki Yabancı’nın 1 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak 52. bölümünde netlik kazanacak gibi görünüyor.

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here