Ana sayfa Dizi Haberleri İçimdeki Fırtına Hangi Gün Hangi Kanalda Başlıyor? Ne Zaman Saat Kaçta...

İçimdeki Fırtına Hangi Gün Hangi Kanalda Başlıyor? Ne Zaman Saat Kaçta Yayınlanacak?

Merakla beklenen ve ünlü isimleri bir araya getiren İçimdeki Fırtına dizisi hangi kanalda, ne zaman ve saat kaçta başlayacak?

0
PAYLAŞ

İçimdeki Fırtına dizisinin yapımcılığını piyasaya 2014 yılında giriş yapan ve deneyimli kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Aslan Film üstlenmiş durumda. Senaryosunu İpek Kadılar tarafınan yazılan, genel koordinatörlüğünü Abdullah Yalçın’ın yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda Doğan Ümit Karaca oturuyor.

Başrollerde ise Merve Boluğur, Gizem Karaca, Yusuf Çim, Burak Yamantürk, Hatice Aslan, Levent Can, Mehmet Özgür ve Tarık Pabuççuoğlu gibi ünlü isimler yer alıyor. Bu kadar başarılı ismi bir arada barındırdan dizi şimdiden dikkatleri üzerine çekti ve ilk bölümü 11 Şubat Cumartesi günü Saat 20.00’da Star Tv ekranlarında büyük bir izleyici kitlesine ulaştı.

Merakla beklenen dizinin ilk bölümünde; başarısıyla ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Ezgi Kara isimli genç kızın Deran Holding şirketinde müdür olmasına rağmen tatmin olmadığı ve babaları ortak üvey kız kardeşi olan Deniz gibi kıyafet tasarımı alanında başarılı olmak istediği anlatılmıştır. Ayrıca iki kız kardeş aynı kişiye aşıktır ve bu durum aralarında büyük bir gerginliğe yol açacaktır.

İçimdeki Fırtına Dizisi Konusu

Dizi genel olarak babaları aynı fakat anneleri farklı olan fakat çocukluk yıllarında çok iyi anlaşan iki kız kardeşin zaman geçtikçe birbirlerine nasıl düşman olduğunu anlatmaktadır. Birbirlerinin her şeyini çok iyi bilen bu iki kız kardeş savaşlarında tüm zekalarını ve hırslarını kullanacaktır. Bu durumda bazı geçmiş sırların ortaya çıkmasına yol açacaktır.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here