Ana sayfa Yerli Diziler İçimdeki Fırtına 5. Bölüm Fragmanı İzle 11 Mart Cumartesi Özeti

İçimdeki Fırtına 5. Bölüm Fragmanı İzle 11 Mart Cumartesi Özeti

İçimdeki Fırtına 11 Mart Cumartesi günü Star Tv ekranlarında 5. bölümü ile yayınlanacak. Yeni bölümün yayınlanan fragmanında Emre ve Elif arasındaki diyalog netlik kazanıyor.

0
PAYLAŞ

Oyuncu kadrosu ve senaryosu ile dikkat çeken Star Tv’nin 2017 yılında yayına sunduğu İçimdeki Fırtına dizisi hem aile hem aşk ilişkilerinde birbirine dolaşmış insanların çözülemeyen hikayesini izleyicilere aktarıyor. Merve Boluğur’un başrolünde olduğu dizide 5. bölüm yine nefes kesen sahneleri ekranlarımıza getirecek.

Ezgi’nin amacı kesin olarak Elif’i artık herkese deşifre etmek ve onun aslında Deniz olduğunu açığa çıkarmaktır. Deniz’i açığa çıkarmak için Tarık’ı holdinge getiren Ezgi, Emre faktörüne dikkat etse de Tarık ile yüzleşmeleri gerçekleşecektir…

4. Bölüm Kısa Özet;

Ezgi, Emre’nin Elif’e olan ilgisinden çok rahatsız olmaktadır bu nedenle kancasını taktığı Elif hakkında planlar yapmaktadır. Elif ise Emre’yi resmen avcuna almış Ezgi’yi egale etmiştir. Elif’i incitebilmek adına her şeyi yapabilecek olan Ezgi’nin Fırat’ı gözden çıkaracak kadar ileri gitmesi artık işleri daha da karışık bir hale getirecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here