Ana sayfa Dizi Haberleri İçerde Melek diziye veda mı ediyor? Bensu Soral diziden ayrıldı mı? yeni...

İçerde Melek diziye veda mı ediyor? Bensu Soral diziden ayrıldı mı? yeni bölüm açıklaması

Show TV ekranlarının reyting rekortmeni yapımı İçerde'nin sevilen karakteri Melek'in diziden ayrılacağı iddiaları gündemde yer aldı. Karakteri canlandıran Bensu Soral ise yanıtı verdi.

0
PAYLAŞ

Show TV ekranlarında geçtiğimiz sezondan bu yana başarılı bir izlenme oranı elde eden İçerde dizisi yayın hayatına devam ediyor. Karakterleri ve karakterleri canlandıran oyuncuları ile izleyicilerin beğenisini toplayan yapıma dair çeşitli iddialar gündeme geldi. Bunlardan birisi de Melek karakterinin önümüzdeki bölümlerde öleceği ve diziden ayrılacağı oldu. Bu iddialara karşın sembolik yanıtlar ise karakteri canlandıran Bensu Soral’dan sosyal medya hesabı aracılığıyla geldi.

SORAL DİZİYE DEVAM EDİYOR

Bensu Soral’ın sosyal medya paylaşımlarında sıkça dizi setinden renkli kareleri görebilmek mümkün. Melek karakterini canlandıran ünlü oyuncunun paylaşımlarına ise yorumlarda Melek’in ölüp ölmeyeceği soruldu. Son paylaşımında ise setten kareleri yayınlayan Soral “Ölüm yok galiba…” cümlesini paylaştı. Seyirciler ise buradan karakterin devam edeceği anlamını çıkardı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here