Ana sayfa Oyuncular İçerde Melek Diziden Neden Ayrıldı? Bensu Soral’dan Açıklama

İçerde Melek Diziden Neden Ayrıldı? Bensu Soral’dan Açıklama

İçerde dizisinin Meleği diziden ayrıldı. Bensu Soral diziden ayrılma gerekçesini yaptığı kısa açıklamayla yaptı. İçerde dizisinin Melek'in neden gitti?

0
PAYLAŞ

Yayın hayatına yeni başlayan ve çok izlenen dizi İçerde’den ilk ayrılık galdi. Ünlü oyuncu Hande Soral’ın kardeşi Bensu soral dizide melek karakterini canlandırıyordu. Kısa sürede beğenilen ve aranan bir oyuncu olmasıyla dikkat çeken Soral, yaptığı açıklamlarla İçerde dizisinden ayrıldığını ifade etti

Geçtiğimiz bölümde vurulan ve akıbetinin bilinmediği Melek diizden ayrılıyor. Oyunculuk hayatına yeni attığı adımla ünlenen Bensu Soral soosyal medya hesabından ise “Ölüm yok galiba. Ne desem? Off zorda kaldım, sormayın” ifadelerini kullanmıştı. 

AÇIKLAMA GELDİ

 Ayrıca dün akşam yaptığı bir paylaşımda kısaca veda ettiğini açıklayan  Soral için “İçerde” macerası bitti söylentileri hız kesmiyor. Bensu Soral’ın  sosyal medya üzerinden yaptığı son açıklama;

Bu meslek bana çok şey ögretti. Öncelikle hep daha iyi olmayı, hep daha ileri gitmeyi, derinleşmeyi, görmediğim ama hep hissettiğim Melek gibi insanlar ile olan koşulsuz sevgiyi.. ve bu sevgiye layık olabilmek adına gücümün alnımın terince her şeyi yapabilmeyi.. Umarım buna layık olabildim, umarım bundan sonraki tüm işlerimde de layık olabilirim. Başta tüm izleyen ve destek veren tüm izleyicilerimiz olmak üzere Ay Yapım ailesine ve çok değerli yönetmenlerime, oyuncu arkadaşlarıma ve ekibimize sonsuz teşekkür, saygı ve sevgilerimle”

 Ancak bu paylaşımlardan sonra aslını yansıtmadığı haberleri de kulaktan kulağa dolaşıyor. Ancak son açıklamay göre Bensu Soral diziye veda ediyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here