Ana sayfa Dizi Haberleri Hızır’ın Ailesindeki Hain Kim? Edho Çakırbeylilerin İçindeki Hain

Hızır’ın Ailesindeki Hain Kim? Edho Çakırbeylilerin İçindeki Hain

Beğenerek izlenen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz da işler karıştı. Edho Çakırbeyli Ailesindeki hainin aileye sonradan gelen Hızır Ali karakteri olduğu düşünülmeye başlandı.

0
PAYLAŞ

Salı günler Atv ekranlarına gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi eskiden bildiğimiz ve sevdiğimiz Adanalı dizi karakteri olan Oktay Kaynarca’nın başrolde oynadığı dizide Çakırbeyli Ailesindeki Hain bulunmak üzere.Hainin Hızır Ali olduğu düşünülmekte bunun nedeni ise aile en son katılan kişi olması.

Çakırbeyli ailesinin üyelerinden Hızır Çakırbeyli abisinin ölümünden sonra yeraltı dünyasının başına geçer.Abisini öldüren adamı bilmeyen Hızır,onunla işbirliği bile yapmaya çalışır fakat Ünal onunla çalışmayı kabul etmez.

Derin devlet Ünal ile anlaşamadığı için Hızır’ı başa getirmeye çalışır ve bir süre sonra Hızır Çakırbeyli başa geçer.Ünal bunu kendine yediremez fakat işin içinde derin devlet vardır.

2.sezonda Hızır’ın başı çektiği mafya babalığı devam etmekte ve bunu derin devletide içinde bulundurarak yapmaktadır.Fakat daha sonra Hızır derin devlet ile çatışmaya başlar ve dizi yeni sezonunda bunu kaleme alır.

  Heyecanla izlenen dizinin her bölümünde nefesler tutulmaktadır.Bir bakıma gerçekleri yansıtan dizi de devlet ve mafya ilişkisi çarpıcı gerçeklikle gözler önüne serilmektedir.Salı günleri yayınlanan dizinin yeni bölümü heyecanla seyircisi tarafından beklenmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here