Ana sayfa Tv Programları Herkes Kazanır Yarışması Başvuru Nasıl Yapılır? Yarışma Formatı ne? Ödülleri ne

Herkes Kazanır Yarışması Başvuru Nasıl Yapılır? Yarışma Formatı ne? Ödülleri ne

Show Tv ekranlarında yepyeni bir yarışma başlıyor. Herkes Kazanır adlı yarışma programı tanıtım fragmanlarıyla yoğun ilgi gördü. Herkes Kazanır adlı yarışma programına nasıl başvurulur?

0
PAYLAŞ

Show Tv ekranlarının sevilen yarışma programı Herkes Kazanır da başvuru yoğunluğu oluştu. Sevilen sanatçı Hakan Bilgin’in sunumuyla ekranlara gelecek olan  Herkes Kazanır da yarışmayı kazanan  250 bin TL ödülün sahibi oluyor. Stüdyoda bulunan 5 yarışmacının 10 adet soruyu cevaplayarak birinci olmak için kıyasıya mücadele ediyor.İzleyicilerinde evden yarışmaya katılım hakkını sunduğu yarışma değişik formatıyla seyircinin dikkatini çekmeyi başardı. 23 Mayıs 2017 tarihinde izleyicisi ile buluşacak olan Herkes Kazanır yarışmasına başvuru nasıl yapılır ?

Herkes Kazanır Yarışmasına Nasıl Başvuru Yapılır ?

Herkes Kazanır adlı yarışmanın resmi intenet adresinden yapılan başvurularda; kimlik bilgilerinin yanı sıra en son okunan kitap, izlenen filmler ve daha önce bir yarışmaya katılıp katılınmadığı soruluyor.

Başvuru formunda  bir adet de fotoğraf yüklemek gerekiyor. İzleyicilere de evden katılım hakkı sağlayan yarışma programına, akıllı telefon ve tabletlere yarışma programının uygulamasını indirerek soruları cevaplayabiliyorsunuz. İzleyici yarışmalarına da süpriz ödüller veren Herkes Kazanır adlı yarışma programı 23 Mayıs 2017 tarihinde Show Tv ekranlarında izleyenlerine keyifli saatler yaşatacak.

Başvuru Formu – Show TV

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here