Ana sayfa Yerli Diziler Hercai 11 Ekim Fragmanı Yayınladı!

Hercai 11 Ekim Fragmanı Yayınladı!

Atv ekranlarının fenomen dizisi Hercai 11 Ekim fragmanı yayınlandı. Fragmanda Azize'nin yeni planı izleyicileri şoke etti.

0
PAYLAŞ

Hercai dizisi 11 Ekim fragmanında Azize Aslan Bey’in kindarlığı izleyicileri şaşkına çevirdi. Miran’ı bir kere daha dava dosyasına ortak edebilmek ve gözünü boyayabilmek için Azize Aslan Bey yeni bir planı daha hayata geçirmeyi hedefliyor.

Mia yapım imzasıyla ekranlara taşınan Hercai dizisi 11 Ekim Cuma günü 16. bölümüyle Atv ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz bölümde Azize Aslanbey’in oyunuyla Miran ve Reyyan yeniden konağa dönmekle karşı karşıya kaldı.

Hercai 11 Ekim fragmanı

Azize Aslanbey pek çok entrikayla aileleri birbirine kırdırabilmek için büyük bir mücadele sergiliyor. Azize hanım, işin sona geldiğini de fark ediyor. Şadoğlu ailesi henüz saldırıyı öğrenememişken yaşanan gelişmeler şok etkisi yaratacak. Bu isimler arasında en akıllı isim Hazar Şadoğlu olarak karşımıza çıkarken onca kurşuna karşın şoför koltuğuna tek bir mermi bile gelmedi. 27 yıl boyunca Kars’ta yaşayan başka bir düşman olup olmadığı ile ilgili araştırma gönderilir.

Azize Aslanbey, yalnızca oğlunu öldürdüğü için değil daha önce yaşadığı olayların intikamını alabilmek için bu kadar zaman beklemiştir. Azize Aslanbey ayağının çukurda olduğunu ve artık bekleme vakti olmadığını söylediğini ve aslında birilerini öldürmeye gitmediği için plan yapmıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here