Ana sayfa Dizi Haberleri Hazal Kaya’nın yeni dizisi Utanmazlar Ne Zaman Başlayacak? Hangi Kanalda olacak?

Hazal Kaya’nın yeni dizisi Utanmazlar Ne Zaman Başlayacak? Hangi Kanalda olacak?

2017 sezonununda teni dizileri bir yenisi daha ekleniyor. Hazal Kaya'nın yeni dizisi Shameless'in yerli versiyonu Utanmazlar, şimdiden magazin gündemine oturdu.

0
PAYLAŞ

 Uzun zamandır ekranlardan uzak olan Hazal Kaya, bu sezon bir uyarlama projesi olan “Utanmazlar” ile karşımıza çıkıyor.
 
Amerikan yapımı bir dizi olan Shameless’ın yerli yapımı olarak seyircisi ile buluşacak olan dizinin, uyarlamasına göre daha az cesur sahneler barındıracağı alınan bilgiler arasında.
 
Bu uyarlama projenin yapımcılığını Medyapım üstlenirken, başrollerinde ise karşımıza; Hazal Kaya, Serkan Çayoğlu, Seren Şirince ve Emre Kınay gibi usta isimler çıkıyor.
 
Dizinin konusuna bakıldığında ise Türkiye’ye nasıl uyarlanacağı büyük merak konusu. Dizide evin babasının sürekli uyuşturucu kullanıyor olması, evin en küçük kardeşinin ihmalsizlikle uyuşturucu alarak beyninde hasar oluşması ve dizide sürekli alkol alınması ile yapım, şartları biraz zorlayacak gibi görünüyor.

Hangi Kanalda Olacak?

 Medyapım projenin yapımcılığını üstlenirken dizinin Mart 2017’de ekranlarda olacağına dair bir açıklama yapmıştı. Ancak şu ana kadar henüz ne yayınlanan bir fragman ne de net bir yayın tarihi mevcut değil. Dizinin hangi kanalda yayınlanacağına dair yine net bir açıklama gelmese de kulislerde konuşulanlara göre FOX TV olabilir gibi görünüyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here