Ana sayfa Oyuncular Hayat Sırları Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Kim Kimdir

Hayat Sırları Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Kim Kimdir

Merakla beklenen Hayat Sırları dizisi 1 Kasım 2017'de ilk bölümüyle izleyici ile buluşacaktır. Ekranlara yeni bir soluk getirecek olan dizi başarılı oyuncularıyla çok konuşulmuştur.

0
PAYLAŞ

Star Tv’nin heyecanla beklenen dizisi Hayat Sırları ekranlara yeni bir soluk getirecektir. 1 Kasım 2017 saat 20.00′ da ilk bölümü yayınlanacak olan dizinin çok ses getireceği konuşulmaktadır.

Dizinin yapımcılığını Most Production üstlenmektedir. Hayat Sırları dizisinin yönetmen koltuğunda ise Gül Oğuz oturmaktadır. Dizinin senaryosu Mahinur Ergun tarafından kaleme alınmıştır. Başroller ise Hazal Ergüçlü, Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç tarafından paylaşılmaktadır. 

HAYAT SIRLARI DİZİSİNİN KONUSU

Hayat Sırları dizisi, işinde oldukça başarılı olan avukat Seher ve büyük idealleri olan yönetmen Burak’ın tutku dolu ve heyecanlı aşk öyküsünü konu edinmektedir. Bunun yanında Seher’in ailesinin  yaşayacağı sürprizleri konu edinmektedir. Diğer tarafta ise izleyiciler Kuzgun ailesinin sevgi dolu ve birbirine bağlı olan aile üyelerinin yaşantılarına tanıklık edilecektir. Kuzgun ailesi zaman zaman aile bağlarını temelden sarsacak problemler yaşayacaklardır. Buna rağmen hep beraber ayakta durmayı başaracaklardır.

HAYAT SIRLARI DİZİSİ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Ekin Koç: Genç oyuncu dizide Burak rolünü canlandıracaktır. İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Ekin Koç, 21 Haziran 1992′ de Antalya’da doğmuştur. Daha önce Senden Bana Kalan, Sana Bir Sır Vereceğim, Benim Adım Gültepe ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem gibi büyük projelerde rol almıştır.

Hazar Ergüçlü: 1 Ocak 1992 Kıbrıs doğumlu olan güzel, genç ve yetenekli oyuncu Hayat Sırları dizisinde Seher rolüne hayat verecektir. Hazal Ergüçlü, ilk rol aldığı Kuzey ve Güney dizisinde oldukça beğenilmiştir. Daha sonra Medcezir, Analar ve Anneler, Yüksek Sosyete gibi dizilerde rol almıştır.

Ahmet Mümtaz Taylan: Tecrübeli ve başarılı oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümün’den mezun olmuştur. 12 Aralık 1965’te Ankara’da dünyaya gelmiştir. Yılan Hikayesi, Çapkın, Ezo Gelin, Hayat Apartmanı, Son Bahar, Leyla ile Mecnun, Ben de Özledim, Hayat Şarkısı gibi dizilerde önemli rollere hayat veniştir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here