Ana sayfa Dizi Haberleri Hayat Sırları dizisi nerede çekiliyor? Dizi Seti Nerede? Set Adresleri ve Plato

Hayat Sırları dizisi nerede çekiliyor? Dizi Seti Nerede? Set Adresleri ve Plato

Star TV'de ilk bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek dizi, güçlü kadrosu ve sürükleyici konusuyla merak uyandırıyor. Çekimleri Kalamış ve Beykoz'da gerçekleşen dizi, görüntüleriyle de etki edecek.

0
PAYLAŞ

Star TV bu seneki iddialı yapımlarına bir yenisini daha ekliyor. 1 Kasım Çarşamba akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek Hayat Sırları, güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla bu senenin iddialı dizilerinden biri olacağa benziyor. 

Sürükleyici hikayesi ve kaliteli oyuncu kadrosuyla göz dolduran Hayat Sırları’nın ilk bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Yıllardır sırtlarında taşıdıkları, kimseye anlatamadıkları büyük sırları, mutlu yuvalarına bomba gibi düşen Kuzgun ailesinin sevgiyle sarmalanmış, sıcacık ama bir o kadar da tehlikelerle dolu hikayesini aktaracak olan Hayat Sırları’nın başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç ve Hazar Ergüçlü paylaşıyor. 

HAYAT SIRLARI NEREDE ÇEKİLİYOR?

24 Eylül’de çekimlerine başlanan dizi için 2000 metrekarelik bir alan kullanılıyor.  6 ay süren hazırlıkla çekimlerine başlanan dizi, İstanbul’da Beykoz ve Kalamış civarında çekiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here