Ana sayfa Oyuncular Hayat Sırları Burak Özer Kimdir Gerçek Adı Ne Oynadığı Diziler Hangileri Kariyeri

Hayat Sırları Burak Özer Kimdir Gerçek Adı Ne Oynadığı Diziler Hangileri Kariyeri

Henüz sadece ilk bölüm tanıtım filmi yayınlanan Hayat Sırları, tüm dikkatleri üzerine toplarken, Burak Özer karakterine can veren oyuncunun gerçek adı ve oynadığı diziler şimdiden merak edilenler arasında yerini aldı.

0
PAYLAŞ

Star Tv ekranlarının, yeni sezon yapımlarından olan Hayat Sırları, ilk bölüm tanıtım filmi ile tüm dikkatleri üzerine toplarken, dizinin konusu ve kadrosu henüz yayınlanmadan büyük beğeni topladı. Dizide Kuzgun ailesinin sıradan görünen sırlarla dolu hayatı işlenirken, dizinin oyuncu kadrosunda ise Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç ve Hazar Ergüçlü gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor. Dizinin yayınlanan tanıtım filminin üzerine, yapımda Burak Özer karakterine can veren genç oyuncu şimdiden seyircinin yakın markajına girerken, yakışıklı oyuncunun daha önceden yer aldığı yapımlar ve kim olduğu ise merak edilenler arasında yerini aldı.

Hayat Sırları Dizisinde Burak Özer Karakterini Canlandıran Oyuncu Kim?

1 Kasım Çarşamba akşamı ilk bölümü yayınlanacak olan Hayat Sırları’nda, Burak Özer karakterine can veren oyuncu Ekin Koç, 21 Haziran 1992’de Antalya’da dünyaya gelmiştir. Ortaöğrenimini Antalya’da tamamlayan yakışıklı oyuncu, şu sıralar İstanbul Bilgi Üniversitesinde İşletme bölümünde okuyor. Akademi 35,5 Sanat Okulunda oyunculuk eğitimi alarak, kariyerine 2011 yılında başlayan Koç, geçmişte ise Sana Bir Sır Vereceğim, Benim Adım Gültepe ve Senden Bana Kalan gibi başarılı projelerde yer almıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here