Ana sayfa Yerli Diziler Hayat Şarkısı Yeni Bölüm Yok Neden | 51. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

Hayat Şarkısı Yeni Bölüm Yok Neden | 51. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Dizinin yayın gününün yeniden değiştirilmesi izleyicilerini merakta bıraktı.

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı, yeniden eski yayın günü olan Salı’ya dönüş yaptı. Salı günlerinin fenomen dizisi olan Hayat Şarkısı, Kanal D ekranlarında yeni başlayan dizi sebebiyle Pazar günlerine alınmıştı.  Hayat Şarkısı dizisinin izleyenlerin alıştığı Salı gününe yeniden dönüş yapması izleyicilerini çok sevindirdi.

Hayat Şarkısı 51. Bölüm Fragman

Melek’in ansızın gidişi herkesi şok eder. Hülya sonunda kızı Bahar’a kavuşsa da ablasının gidişine çok üzülür. Yıllardır kızı Bahar’dan haberi olmadan hayatına devam eden Hülya, artık kızına kavvuşmuştur. Melek yaptığı hatayı farkeder ve Bahar’ı Hülya’ya bir not ile bırakarak uzaklara gider. Artık kendi hayatını kurmak isteyen Melek’in gidişi Hüseyin’i de yıkar.

Kerim ise Hülya’ya her konuda destek olacağının sözünü verir. Hazer’in kurduğu sinsi planlarla Cevher ailesi büyük bir felaketin eşiğine gelir. Cevher ailesini iflasa sürükleyen Hazer’in intikam planları iki aileyi yıllardır bitiremediği hesaplaşma için karşı karşıya getirir. Bayram Cevher’in Mahsa Torunbaş ile olan gizli ilşkisi açığa çıkıyor.

Bayram Cevher’i boşanma noktasına getiren gizli aşkı ailenin üstünde karabulutlar dolaşmasına sebep oluyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here