Ana sayfa Dizi Haberleri Hayat Şarkısı Filiz Diziden Neden Ayrıldı? Almila Bağrıaçık Hangi Dizide Oynayacak? Detayları...

Hayat Şarkısı Filiz Diziden Neden Ayrıldı? Almila Bağrıaçık Hangi Dizide Oynayacak? Detayları Öğrenin

Hayat Şarkısı dizisi çalkantılı bölümleri ile ekranda yer almaya devam ediyor. Geçtiğimiz senenin başlarında yayına başlayan dizide Almila Bağrıaçık'ın canlandırdığı Filiz karakteri ölüyor mu?

0
PAYLAŞ

Burcu Biricik ve Birkan Sokullu’nun başrollerinde yer aldığı Hayat Şarkısı dizisi yeni yayın günü ve saatinde devam ediyor. Kısa sürede büyük izlenme başarısı elde eden ve izleyicilerin sempatisini kazanan dizide şok gelişmeler yaşandı.

Entrika ve ihtirasın soluksuz yaşandığı dizide Filiz karakterinin intihar etmesi gündeme geldi. Almila Bağrıaçık’ın canlandırdığı karakterin öldüğü ve Bağrıaçık’ın diziye veda ettiği iddiaları gündemde kısa sürede büyük yankı uyandırdı.

BAĞRIAÇIK DİZİ KADROSUNDAN AYRILIYOR MU?

Filiz karakteri geçmişte kalan sırlarının Süheyla ve Emine tarafından deşifre edilmesinin ardından ağır bir bunalım sürecine girdi. Filiz bu anlamda en çok abla olarak gördüğü Nurgül’den destek bekledi ancak işler istediği gibi gitmedi.

Artık tüm bunlara katlanamayan Filiz çözümü intiharda aradı. Ancak bu girişim başarısızı olacak ve Filiz hayatına devam edecek, Almila Bağrıaçık’da filize hayat vermeye…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here