Ana sayfa Dizi Haberleri Hayat Köprüsü Dizisinde Cristiano Ronaldo ile Angelina Jolie Oynayacak

Hayat Köprüsü Dizisinde Cristiano Ronaldo ile Angelina Jolie Oynayacak

Hollywood'un efsane yüzlerinden Angelina Jolie ile ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo Türk dizisi Hayat Köprüsü Dizisi ile Türk ekranlarına gelecek.

0
PAYLAŞ

Efsane isimleri bir araya getirecek olan  Dizisi çekimlerine Gaziantep’te başlandı. 3 sezon olarak ekranlara gelecek olan dizide Suriyeli bir ailenin hayatı ve yaşadığı dram anlatılırken ekranlara gelecek dizi ve ’da yer alacak. Süperstarları bir araya getiren dizinin çekimleri Gaziantep’te yapılacak ve fragman çekimleri devam ediyor. 

Türkiye ile birlikte bir çok Avrupa ve Ortadoğu kanalında da yayınlanacak olan dizi Suriye’de yaşanan içsavaştan kaçarak Türkiye’ye yerleşen ailelerin hayat hikayesini konu olacak. Son yılların en büyük vahşet ve dramının yaşandığı ülkeden gerçek kesitleri ekrana getirecek dizi ile herkesin ilgisi bu yaşanan acılara çekilecek. Nisan ayından itibaren kesin çekimleri yapılacak dizide bir çok ünlü Türk oyuncu da yer alacak.
 

Hayat Köprüsü Dizisi Diğer Oyuncular Kimler

Dizide Angelina Jolie, Cristiano Ronaldo ve Nensi Ajram’ın yanı sıra Perihan Savaş, Fatma Girik, Hülya Koçyiğit  rol alacak. Yıldızlar geçiti olarak şimdiden büyük sükse yapan dizide zamanla diğer isimlerin de açıklanması bekleniyor. Bakalım neler olacak…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here