Ana sayfa Dizi Haberleri Hayat Köprüsü dizisi nerede çekiliyor?

Hayat Köprüsü dizisi nerede çekiliyor?

Son yıllarda Suriyeli vatandaşların savaşla beraber hayatları da yerle bir olmuştur. Suriyelilerin hayatını diziye aktaran yapımcılar İsmine de hayat köprüsü adını vermişlerdi. Peki, Hayat Köprüsü dizisi nerede çekiliyor?

0
PAYLAŞ

 Savaşın etkilerini ve izlerini sarmaya çalışan Suriyeli vatandaşlar hayatın zorlukları ile başa çıkmaya çalışırken yaşadıkları artık dizilere konu olmaya başladı. Bu diziye hayat Köprüsü adı verildi. Çekimlerine başlanan dizinin konusu Suriyeli insanların yaşam mücadelesi olarak ele alınmakta. Hayat Köprüsü dizisi nerede çekiliyor?

Çıkan savaşlar sonucunda hayatta kalan suriyeliler Türkiye’ye sığınmışlardır. Amansız ve istenmeyen ağır savaştan kaçan Suriyeli ailenin yaşam mücadelesin konu edinen Hayat Köprüsü ilk aşamada çekimlerine Gaziantep şehrinde başladı. Şimdilik Gaziantep’te çekimleri devam eden dizi diğer şehirlerde de çekileceği duyurulmuştur. Dizi yapımcıları özellikle Suriyelilerin fazla olduğu illerde bu çekimlerin olabileceğinin sinyalini vermiştir. Savaş ve insan yaşamının birlikte olamayacağını bu diziyle birkez daha anlamış olacağız. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here