Ana sayfa Dizi Haberleri Hayat Bazen Tatlıdır Hayat Öldü Mü | Birce Akalay Diziden Ayrıldı Mı

Hayat Bazen Tatlıdır Hayat Öldü Mü | Birce Akalay Diziden Ayrıldı Mı

Sevilen dizi Hayat Bazen Tatlıdır dizisinden bir ayrılık çanları çalmaya başladı. Hayat Bazen Tatlıdır dizisindeki Hayat diziden ayrılma ihtimalleri var.

0
PAYLAŞ

Star Tv’nin beğenilen dizisi Hayat Bazen Tatlıdır geçtiğimiz günlerde reyting canavarı ile anlaşamazken şu aralar belirli izlieyici kitlesini başarıyla yakaladı. Dizinin sevilen karakterlerinden Hayat, son bölümde ambulansla hastaneye kaldırılıyor. İzleyici ise büyük merak içinde yeni bölümü bekliyor. 

Hayat bu akşam yayınlanacak bölümde Cerrah ile Tamer’in yaşadığı kavganın ortasında kalıyor. Biranda dengesini kaybeden Hayat, merdivenlerden aşağıya doğru düşer. 

 Hayat’a Ne Olacak

Hayat karakterine can veren Birce Akalay’ın diziden ayrılmasının imkansız olduğunu düşünen milyonlarca izleyici yeni bölümlerde güzel oyuncuyu bu dizide görmeye devam edecek. Birden bire düşen ve yaralı şekilde hastaneye kaldırılan Hayat, tedavi olacak ve izleyenlerinin karşısında olmaya devam edecek. Birce ajkalay’ın oynadığı hayat karakterinein en son ki durumu bu akşam ortaya çıkıyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here