Ana sayfa Yerli Diziler Hangimiz Sevmedik 38.Bölüm Fragmanı 8 Mayıs Pazartesi Özeti Neler Yaşanacak

Hangimiz Sevmedik 38.Bölüm Fragmanı 8 Mayıs Pazartesi Özeti Neler Yaşanacak

Sevilen dizi Hangimiz Sevmedik'in, yayınlanan 38. bölüm fragmanı ile 8 Mayıs Pazartesi günü ekranlara gelecek yeni bölümde heyecan kaldığı yerden devam edecek.

0
PAYLAŞ

Ekranların büyük ilgi ile takip edilen dizisi Hangimiz Sevmedik, her Pazartesi akşamı saat 20:00’de, TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusu ile büyük beğeni toplayan dizi, kimi zaman Yeşilçam’a yönelik ithaflarıyla ise nostaljik anların yaşanmasına neden oluyor. Oyuncu kadrosunda Cengiz Bozkurt, Altan Erkekli ve Gül Onat gibi usta oyunculara yer veren dizinin yayınlanan son bölümünde ortalık bir hayli karışmıştı. Heyecanın zirve yaptığı son bölümün ardından ise sevilen yapım, yayınlanan 37. bölüm fragmanı ile 1 Mayıs Pazartesi akşamı seyircisini yine ekran başına toplayacak gibi görünüyor.

38. Bölümünde Neler Olacak?

Usta oyuncu Demir Karahan’ın konuk olarak yer alacağı Hangimiz Sevmedik’in 37. Bölümünde, ortalık iyice karışacak gibi görünüyor. Yayınlanan fragmanda, öldüğünü sandığı eski arkadaşı Ali’yle beklenmedik şekilde karşılaşan Münir, kahvehanenin yeni sahibinin Ali olduğunu öğrenince çok şaşırıyor. Aynı zamanda Emel’in babası olan Ali’nin ortaya bu ani çıkışının nedeni ise Münir ile kapanmayan hesabını noktalamaktır. Diğer yandan İlyas, Ali’nin dönüşünün ardındaki sırrı açıklamaya niyetlenirken, mahalleliyi ise başka bir sürpriz beklemektedir.

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here