Ana sayfa Tv Programları Hande Ataizi ile Ali ve Nurlana Yeni Bölümlerde Var mı? Var mı...

Hande Ataizi ile Ali ve Nurlana Yeni Bölümlerde Var mı? Var mı yok mu? Sony Channel

İzdivaç programlarının yeniden farklı bir biçimde ekranlara gelmesiyle sunucu olan Hande Ataizi programına Ali ve Nurlana'nın da geleceği söylendi. Yeni bölümde bu ikilinin olup olmadığı merak konusu oldu.

0
PAYLAŞ

Bir zamanların fazla popüler olan programı izdivaç programı tekrar farklı bir şekilde televizyonlarda çıkmaya başladı. İzdivaç programlarından birini sunan Hande Ataizi’nin programa kaldığı yerden devam edeceği bildirildi. En çok merak edilen şey ise eskiden programda yer alan adayların tekrar programda olup olmayacağı oldu. Ali ve Nurlana ikilisi hakkında merakta kalan izleyici yeni bölümlerde bu ikilinin ekrana gelmesini istemektedir.

Azerbaycanlı Ali ve Nurlana ikilisinin birbirlerine olan sevgisi izleyiciyi ekrana kitlemeyi başarmıştı. Ali ve Nurlana programda tanışmamıştır. Daha önce sevgili olan ve ayrılan çift Ali’nin izdivaç programına katılmasıyla tekrar bir araya geldi. Nurlana bu durumu kabul edemediği için programa katıldı. Ali’ye talip olarak gelen Nurlana, Ali tarafından kabul edilmedi. Eski bir ilişkiye başlamak istemediğini ve ikisininde yollarına devam etmesinin daha doğru olacağını belirten Ali programa devam edeceğini de belirtti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here