Ana sayfa Tv Programları Güldür Güldür 31 Mart Cuma Fragmanı 139. Bölüm En Komik Skeçleri Güldürmeye...

Güldür Güldür 31 Mart Cuma Fragmanı 139. Bölüm En Komik Skeçleri Güldürmeye Devam

Ali Sunal'ın sunduğu cuma akşamlarının sevilen programı Güldür Güldür yepyeni bölümleriyle güldürmeye devam ediyor.

0
PAYLAŞ

Günümüz olaylarını mizansel bir şekilde ele alan Güldür Güldür her hafta olduğu gibi reytinglerde üst sıralardaki yerini korumaya devam ediyor.  İnsanları günlük streslerinden uzaklaştırıp güldüren, eğlendiren ve eğlendirirken düşündüren Ali Sunal ve ekibi BKM’de her yeni bölümde bize birbirinden güzel skeçler hazırlıyor.Ali Sunal babasından aldığı komedi bayrağını başarıyla taşıyor.  

SKEÇLERDE NELER VAR?

Cimri Şevket’in bu haftaki macerasında ailesine elleriyle yaptığı yazlık var. Ailesine beğendirmek için elinden geleni yapsa da evin inşaatında çaldığı malzemeler başına iş açıp onu komik duruma düşürüyor.

AVM’deki hırsızlık vakasından suçlanan İbrahim suçlu olmadığını kanıtlamak için şekilden şekile giriyor ve ortaya komik olaylar çıkıyor.

Programın bir süre ara verilip sahneye geri dönen skeçi Yeter Canlı İle Sabah Sabah Cinayette bu hafta Gülşen gizemlice ortadan kaybolan kocasının peşine düşüyor. Sunucu Bilal ve Gurme Doktor bu hafta da izleyicileri güldürmeye devam ediyor. 

Patronuna sürekli yalan söyleyen İbrahim’in bu seferki bebeğim oldu yalanı onu zor durumda bırakıyor. 

Her hafta kapalı gişe oynayan Güldür Güldür izleyiciyi kendine çekmeye, güldürmeye uzun süre son hızla devam edecek gibi gözüküyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here