Ana sayfa Yerli Diziler Gülay Albasan Adını Sen Koy 207. Bölüm Analizi 31 Ekim Salı Diziyi...

Gülay Albasan Adını Sen Koy 207. Bölüm Analizi 31 Ekim Salı Diziyi Yorumladı Detayları Neler

Gülay Albasan'dan Adını Sen Koy 207.bölüm analizi; Artık yüzleri gülsün, artık sabırlarının mükafatını alsınlar, ve artık kıyamadığım iki güzel ve saf aşık mesut olsunlar.

0
PAYLAŞ

Hemen hemen her düğünde kendini belli edip, insanları fazlasıyla geren mutlaka birisi vardır. Nedendir bilmem, herkesi bir şekilde mutlu edersin, ama böyle bencilleri hiç bir şeyden memnun edemezsin. Çünkü onlar sadece o an kendi sözlerinin dinlenmesini, kendi borularının ötmesini ve kendi bildiklerinin uygulanmasını isterler.

Bu çok bilmiş kişilerin, anlayamadığı bir şey var sevenler çıktıkları bu yolun zorlu olacağını zaten bilir ve ne olursa olsun önlerine çıkan engellerin beraberce aşılacaĝının bilincindedir. Gelelim güzel kızımızla, Aslan damadımıza. Ömer zamanla sabretmeyi de öğrendi Zehra’sından. Önlerine çıkan her engele, iç geçirmekle beraber, büyük bir sabır ve hoş görüyle yaklaşıyor Ömer. Onları zorlayan bu sıkıntılı ve heyecanlı dönemi, gayet sakin bir şekilde ve Zehra’sınada destek olarak atlatmaya çalışıyorlar. Cevriye halamız her ne kadar elinden geleni yaparak yardımcı olmaya çalışsa da, o da kız tarafının ısrarcı hallerinden nasibini alıyor. Ömer zor sevip, zor kabullendiği, ama hayatı boyunca asla bırakamayacağı Zehra’sı için, her şeyin oluruna gitmeye çalışıyor. Zorlu bohça sınavını beraber atlatabilmek için, canı Zehra’sından yardım istiyor telefonda.

 

Zehra ve Ömer tam salim krizi bitti, engel kalmadı diyor, büyük hala çıkıyor. O bitiyor, bilmem kim çıkıyor, usandık bu engellerden. Artık yüzleri gülsün, artık sabırlarının mükafatını alsınlar, ve artık kıyamadığım iki güzel ve saf aşık mesut olsunlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here