Ana sayfa Tv Programları Gözüm Sende Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? 26 Mart Neden Yayınlanmadı?

Gözüm Sende Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? 26 Mart Neden Yayınlanmadı?

Atv'nin farklı formatı ile dikkat çeken izdivaç programı bazı sebeplerden dolayı yayın hayatına kısa bir süre ara verdi.

0
PAYLAŞ

Atv ekranlarının geniş izleyici kitlesine sahip izdivaç programı Gözüm Sende bir süredir ekranlarda görünmüyor. Yayınlacak bölümle ilgili ipuçları vermek adına fragmanlarını bir süredir ekranlarda göremeyen izleyici, program yayından kaldırıldı mı diye endişeliydi. Gözüm Sende programı 26 Mart tarihinde yayınlanmadı, bunun sebebi ise henüz bilinmiyor.

Program yayın hayatına kısa bir süreliğine ara verdi iddiaları yankılanırken bu haftaki yayın akışında kendini gösterdi.. Kanal tarafından yapılan açıklamaya göre 2 Nisan’da yeni bölümle beraber program kaldığı yerden devam edecek.

YENİ BÖLÜM TARİHİ 2 NİSAN

Diğer evlilik programlarından farkıyla dikkat çeken Gözüm Sende, Damat adayı ve annesinin gelin adaylarının yaşantısını izleyerek uygun eş adayını bulmasını sağlıyor. İzlerken eğlendiren programın 26 Mart’ta yayınlanmaması takipçilerini bi hayli endişendirmişti. ATV bu hafta yayın akışına göre yeni bölüm 2 Nisan tarihinde yayınlanacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here