Ana sayfa Tv Programları Gökhan Sibel Kısmetse Olur Evinden Ayrıldı mı ? Geri Dönecekler mi

Gökhan Sibel Kısmetse Olur Evinden Ayrıldı mı ? Geri Dönecekler mi

Bir süredir birlikte olan olaylı çift Gökhan Sibel Kısmetse Olurdan neden ayrıldı ?

0
PAYLAŞ

27 Şubat Pazartesi günü Kanal D ekranlarında yeni bölümü gösterilen Kısmetse Olur programında sunucu Seda Akgül eve erken bir saatte geldi. Seda Akgül’ü karşılarında gören yarışmacılar bir terslik olduğunu anladı.

Bir süredir eve gelmeyen yarışmacıların olduğunu belirten sunucu; bu kişilerden bir tanesinin kurallara uymadığı için elendiğini söyledi. O esnada eve gelmeyen 4 kişi vardı ve diğer yarışmacılar bu kişilerden hangisinin elendiğine dair birçok tahminde bulundu.

Yapılan açıklamaya göre Gökhan eve veda eden isim oldu. Fakat olaylar bununla bitmedi. Yarışmada ilk defa bir kişiye evde kalıp kalmayacağı soruldu. Gökhan ile bir süredir ilişki yaşayan Sibel’e evde kalmayı isteyip istemediği soruldu. Sibel ise kesinlikle evde kalmayacağını, Gökhan’ı çok sevdiğini ve ilişkilerini dışarıda yürüteceklerini söyledi.

Gökhan neden diskalifiye oldu;

Gökhan daha önce Adnan Kızıltaş ile kavga ettiği için diskalifiye edilmişti. Fakat bu olaydan bir süre sonra tekrar eve geri dönmüştü. İkinci sefer diskalifiye edilen Gökhan; bu sefer uzun bir süre eve gelmeyip kurallara uymadığı için evden gönderildi.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here